Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány nap után kell vérezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap után kell vérezni a 72 órás esemény utánitól (escapelle)?

Figyelt kérdés
én tegnapelőtt vettem be..

2015. jún. 21. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hát 1-2héten belül,van aki 4-6nap után már vérzik,de nem mindenki,valaki csak 1 hónap múlva,szóval nem kell aggódnod,a tabletta mindenképp hatásos!
2015. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm..és hozzá teszem,12 óra a baki után bevettem..
2015. jún. 21. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:

jól tetted hogy bevetted de nem kell utána vérezni mivel ez a megtapadást gátolja meg. ilyenkor nincs még nyálkahártya aminek le kéne lökődnie.

az az abortusztabletta de az MOn nincs és csak korházban csinálják akkor már több hetes terhességnél.

2015. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenki mást mond..
2015. jún. 21. 18:00
 5/5 anonim válasza:
nem abból fogod észrevenni h nem hatott hogy nem jön meg..nagyon összezavarja a hormonháztartást,késhet is. aktus után 2-3 héttel csinálj egy tesztet:)
2015. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!