Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek vegyek be esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyek be esemény utánit?

Figyelt kérdés

Barátommal lefeküdtem.. bódult állapotban.. nem védekeztünk .Neki nem is állt fel rendesen, kb épp csak. Nem tudom biztosan hogy elment-e.

Ő azt mondja nem, Belőlem nem jött ki semmi. És a lepedő sem lett olyan.

Ha volt is előváladék nem lehett spermás mert nem recskázott előtte meg hasonlók, max pisilt.

Ciklusom kb. 12.napján voltam(/vagyok) akkor.


Ez a tényállás. Megtanultam...

Szerintetek?



2015. máj. 16. 20:34
1 2
 1/11 To7ka ***** válasza:
Ha bódult állapotban volt és nem is állt fel neki teljesen könnyen lehet hogy nem érezte, hogy elment-e. És az a 12. nap se az igazi. Elég rizikós.. Mivel nem játék az eseményutáni mindig ellene szavazok, de ezekből amit leírtál lehet inkább a biztosra mennék, ellenben (legalábbis régen) nőgyógyász írhatta csak fel, az ő ajánlása lehet többet számítana (és tudna róla egy orvos, hogy igen erős hormonokkal bombázod magad).
2015. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, egyedül azért vagyok bizonytalan abban hogy kéne-e mert ő is azt mondja nem ment el, amit szerintem azért érzett volna így is + tényleg nem jött ki belőlem semmi + semmi nem lett olyan
2015. máj. 16. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Hááát... fogós egy kérdés.

Nekem is volt ilyen történetem, hogy "nem tudtuk eldönteni", végül én a 3.napon elmentem gyógyszerért, mert annyira ideges voltam. Benne volt a pakliban, hogy már nem is hat, stb.

Nem lettem terhes, egy mellékhatás sem jelentkezett a gyógyszer után.

2015. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen az lesz.. pontosan az idegesség miatt is. Ma már nincs szakrendelés, de holnap reggel megyek és még benne leszek a 3 napban is.


Ha fogadni kéne inkább arra tennék hogy nem ment el bennem, de biztos ami biztos, így legalább mindent megtettem amit lehetett... ha már ilyen hülye voltam/voltunk!! ...

2015. máj. 17. 12:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobb félni, mint megijedni. :)
2015. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ma délelőtt elmentem és bevettem(3.nap :/ )

Az áploló(nő)k voltak elzárkózottak, ha nem vagyok annyira határozott amikor megláttam a dokit, lehet oda sem engednek :/

A doktor nagyon kedves volt, és szinte gondolkodás nélkül felírta :)

2015. máj. 18. 17:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló :) neked akkor semmilyen vérzés nem volt utána ugye? menzesz úgy jött meg ahogy és amikor kellet? köztivérzés jó ha nincs?
2015. máj. 18. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az ottani orvosok irto bunkok voltak, a doki nagyon rendes, segitokesz, tenyleg. Barmi bajom van, mar hozza jarok.

Nekem az eg adta vilagon semmi nem volt.

Kezdetektol fogva 26-8napra jott meg, es ez akkor is igy tortent. Nem ereztem olyat sem, hogy megjonne, vagy barmi. Minden a megszokott volt. Koztes verzesem sem volt. Ugyanannyi napos is volt, ugyanolyan erossegu is.

2015. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Igen azért örülök, hogy a doki volt a legnormálisabb!!

Most legalább nyugodtabb vagyok, innentől már csak várnom kell.

2015. máj. 18. 19:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz! :)
2015. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!