Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyha hüvelytablettával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha hüvelytablettával védekezünk akkor a barátom belém is élvezhet, vagy csak megszakítással használható?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg nőgyógyászt. Vagy ha esetleg majd terhes leszel, akkor azt mondod, hogy de hát a gyakorikerdesek.hu -n olvastam, hogy ez nem lehetséges?!
2010. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik fogamzásgátlási módszer sem 100%-os.

Én két lánnyal használtam rendszeresen bennük mentem el és nem lett baj. Nem akarom elkiabálni mert ez alkati dolog is lehet. Van akivel védekezés nélkül is csinálhatod és nehezen esik teherbe van aki egy kis előnedvtől.

Megszakítással biztonságosabb. De kérdezd meg a nőgyógyászodat. Bár úgy tudom (a saját tapasztalatomon felül a Pearl index szerint is) a hüvelytabletta biztonságos.

2010. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg pont úgy tudom, hogy csak megszakítással érdemes használni.
2010. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Peteérés környékén megszakítással,amúgy pedig beléd élvezhet úgy gondolom.Én így használom már egy jó ideje.
2010. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!