Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én vegyek gumit vagy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vegyek gumit vagy a barátom? Hogy szóljak neki? Melyek a jó fajták?

Figyelt kérdés

Neki már volt 2-3 egyéjszakás kalandja, ami során nem védekezett, és én vagyok az első komolyabb barátnője, és tudja, hogy nekem ez fontos, és többször próbálkozott már, de nem engedtem neki, viszont nem mondtam hogy a védekezés miatt.

Szóval hogy szóljak neki?

Ő vegyen vagy én? Mert ez szerintem inkább fiús "program"

Milyet ajánlotok?



2015. jún. 30. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy igazságos, ha fele-fele arányban veszitek. Durexszel még nem volt gondom.
2015. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy szóljak neki?"

(Találkozás elsö perce:)- Van nálad koton?

-Nincs.

-No akkor ma sem ba-zunk.

2015. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy a vedekezes miatt nem akartad es hogy vegyen gumit utanna mehet a moka :-D

A Durex long lasting pleasuret ajanlom :-)

18/L

2015. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
London egyértelmű a legjobb, de úgy néz ki otthon a durextől van mindenki elájulva. Ha ő nem vesz, vegyél te. Neki kéne róla gondoskodnia.
2015. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyétek meg közösen. Mi is úgy csináltuk, mert mysizet használtunk.
2015. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Mi úgy csináljuk barátommal, hogy egyszer én egyszer ő veszi meg. De egy doboznyi megvételénél felesbe is megvehetitek. Mindenképpen ülj le vele és beszéljétek meg ezt a dolgot. :) Mi Durexet használunk, a legvékonyabbat az Ultra Feel Thin-t. Ő ebben érzi magát a legjobban, a vastagabbakhoz képest több mindent érez elmondása szerint. Nekünk még sose volt gondunk vele, nem szakadt, nem volt eleve hibás stb. Egyet ráadásul teszteltem is meddig bírja. Teleengedtem vízzel, én kézzel alig bírtam szétszakítani, olyan erős volt, hiába ez a legvékonyabb, pozitív a tapasztalatunk abszolút. Eddig a boltokban, amerre én járok (vidéki vagyok, nem Budapesti), ezt a fajtát csak 10 db-os csomagolásban árulták. Nem olcsó az tuti, de megbízható. Rossmannban 2800 Ft egy 10 db-os, DM-ben pedig 2500 Ft-ért vettem. Máshol nem tudom mennyi körül mozog az ára, de érdemes szétnézni, hátha van valami akció. A "fiús" programról annyit, hogy mi külön szoktunk menni venni, ha én mentem venni rám még sose néztek rossz szemmel, az eladót különösebbképpen nem izgatta, úgyhogy szerintem lányoknak sem gáz, miért lenne az? :) A másik meg hogy kinek mi köze hozzá, hogy ki mit vesz? Mindenkinek saját egyéni dolga véleményem szerint.

Remélem tudtam segíteni. :)

2015. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat természetesen még kíváncsi vagyok egyéb tapasztalatra is! Előző barátommal durex extra safe-et próbáltunk használni de az még felhúzáskor elszakadt, bár nem tudom, ez lehet a fiú hibája is volt...


Barátom ma is be akarta tenni,és nem engedtem, de egyszerűen nem merem neki mondani, hogy a védekezés miatt... hogy kezdjek bele ebbe az egészbe? :(

2015. júl. 6. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:
egyszerűen mond meg, hogy te nem szedsz tabit, ezért muszáj lesz gumival védekezni, ha normális akkor fel fogja fogni ezt :)
2015. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még kezdeti stádiumban a szexuális életed. :) Leányzó egy fontos dolgot ne felejts el,a szex egyfajta játék,nem szabad miatta görcsölni és feszengeni miatta,máskülönben élvezni sem fogod tudni teljes mértékben. Csak lazán. ;)


A helyedben írnék neki egy üzit,pl hogy "Ha van gumi,van móka.:)" vagy valami ilyesmit. Bíztasd valami vicces formában.


Az elszakadt óvszer talán ügyetlenség áldozata lehetett,gyanítom hogy a fiú megsértette a körmével az anyagát,utána már könnyen szakad. Legyetek mindig óvatosak.

30 F

2015. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

vehetsz te is neki, ahogyan ő is.De általában a fiú tudja mi illik jobban a farkára.

Durexet ne vegyél DM-ben vagy Rossmanban azok kínai thaiföldi hamisítványok, és szar minőségüek. Ha durexet akarsz akkor Müllerben van eredeti. De szerintem a Lifestyles Skyn is jó, vagy a masculan.

2015. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!