Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » AZ átlagos lehetek e terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ átlagos lehetek e terhes kérdés? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Pettingeltem a barátommal,ujjazott,de közbe néha magán is segített kézzel amikpr én elfáradtam,de miután elment,már nem ért hozzám! Szerintetek?
2010. márc. 2. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
terhes vagy
2010. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Tuti terhes vagy!
2010. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Szülni fogsz egy hatalmas nagy sünt
2010. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köööösziiiii :D
2010. márc. 2. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
máskoris :P
2010. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
nyugi nem vagy terhes :)
2010. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Az átlagos válasz: használd azta kiba keresőt!
2010. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy konkrét választ adjak rettentően kicsi az esélye hogy teherbe eshetnél.De vannak kifejezetten ritka esetek hasonló storyval.Az előváladékban ugyan úgy megtalálhatóak a spermiumok és ha az a kezéről a hüvelyedbe került , onnan ahova kell (vagy épp nem kéne) akkor lehetsz terhes.DE MINT MONDTAM ENNEK MINIMÁLISAK AZ ESÉLYEI.

Amit még szeretnék elmondani, mint már ezelőtt sok kommentben láthattad előbb kicsit nézz körbe, tanulgass fedezd fel a tested, és ha már az alapokat tudod, akkor élj nemi életet.Bocsánat a megjegyzésért.

2010. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szeretem a "terhes vagy" vagy az ilyen fajta válaszokat,de télleg.És az utolsó választ is köszönöm,igazából a saját magam nyugtatására tettem fel a kérdést,tudom h minimális az esélye,de ha mástól is "hallom" nyugodtabb vagyok,mert hát bennem is mint sok már emberben megvan az az alap para ettől.
2010. márc. 3. 06:39
 10/10 anonim válasza:
Biztos hogy ettől nem lettél terhes xD , de azon ne csodálkozz, hogy ha elment akkor már nem ér hozzád!!! x'D
2011. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!