Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt "bevállalják" az örömlányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt "bevállalják" az örömlányok? Nem átlagos kérdés!

Figyelt kérdés

Még soha sem volt barátnőm, szűz vagyok, de mégsem ezért szeretnék örömlányokhoz menni (ill. inkább csak egyhez járni rendszeresen), hanem beszélgetni.

Mert úgy tűnik, hogy személyesen senki sem ismerkedne velem, és szeretnék már végre valakivel beszélgetni -nem csak a haverjaimmal- kicsit lelkizősebb témákról. Persze nem egy útszélire gondoltam, hanem egy olyan idősebb hölgyre, aki meg tud érteni, és nem egy faragatlan tuskó.

Szerintetek ezt is lehet csinálni?


Azért meg légyszíves ne szekáljatok, hogy nem hajlandóak semmilyen formában barátkozni/ismerkedni velem a lányok, nem csak én tehetek róla...

21/F


2010. máj. 15. 21:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


www.budapesterotika.hu


azt hiszem van egy hölgy BlackCat néven :)

írj neki mailt


üdv

2010. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor ne örömlányhoz menj hanem ilyen eszkort csajt keress, amugy ezen már én is gondolkoztam, de odáig csak nem fajulhatok h azért fizessek egy lánynak h beszéljen velem :)
2010. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim válasza:
100%

Csak beszélgetni szeretnél vele?

Am szerintem bevállalják...de akár egy lánybarátoddal is tudsz ilyenekről beszélgetni....

Azért sok sikert! :)

2010. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked egy pszichológus kellene,nem örömlány.Most komolyan mondom.Ha nem szexre vágysz,hanem beszélgetésre,lelkizésre,akkor legalább olyannak fizess,aki tényleg ért is ehhez.
2010. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod én is szivesen beszélgetek veled.
2010. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
69%

Haver ezt sztem nagyon gyorsan felejtsd el :D Nem fogsz lelkitársat találni egy utcalányban, hidd el, h egyáltalán nem fogja érdekelni a te magánéleted, ezzel csak megtéveszted magad, az egész csak egy illúzió lesz. A végén amikor erre rádöbbensz írtó szánalmasnak fogod magad érezni.


Ennyi erővel már inkább menj el egy pszichiáterhez, ahol hasznod is lesz az egészből és segítséget is tudsz kérni.

2010. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hajlandó beszélgetni veled! Csak fizess neki ugyanannyit, mintha mást csinálnátok. Még örülni is fog, hogy nem kell fáradnia. Nyilván nem te leszel az első ilyen kuncsaftja!
2010. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de megértelek. Ezt a kérdést én tettem fel :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..


Én szívesen beszélgetnék veled ingyen is, ha gondolod, írj egy mailt :)

2010. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Szerintem van amelyik örömlány sokkal együtt érzőbb, mint egy átlagos lány. És itt most az idősebbekre gondolok, nem a fiatalkákra.
2010. máj. 15. 21:26
 10/49 anonim ***** válasza:
Hááá... ennél valami extrémebbre gondoltam mikor elolvastam a kérdést. xD
2010. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!