Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A NuvaRing hüvelygyűrű mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A NuvaRing hüvelygyűrű mennyire zavarhat szex közben?

Figyelt kérdés
Nemsoká hüvelygyűrűt fogok használni és a tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy aki használja, vagy férfiak akik találkoztak már vele azoktól. Barátomnak, ha feláll a pénisze 17-18 cm körül mozog a hossza. Ilyen hosszúságnál már zavaró lehet neki vagy esetleg nekem is? Hallottam olyat is, hogy talán olyan érzés, hogy nagyon "felnyomja". Utána olvastam már, hogy sokakat nem zavar, viszont azokban a válaszokban a paraméterekről nem igazán volt szó. A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2015. júl. 3. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ujjazást részemről élvezhetetlenné teszi. Szeretkezés közben érzem sokszor, de nem zavaró.

Hasonló méretem van, mint a barátodnak kb.

2015. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
napi 3 órára ki lehet venni, tehát ha zavar, egyszerűen kiveszitek arra az időre.
2015. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátom is hasonló paraméterekkel rendelkezik, ő többször is érezte. Nem fájt meg semmi, "felnyomni" sem tudja, csak kellemetlen volt neki. De ha elkezded használni ne lepődj meg ha erősebb folyást tapasztalsz.
2015. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!