Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a fogamzásgátló elkezdése miatt kiszerettem barátomból és nem tudok felizgulni semmire se?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el szedni dienille-t, de úgy érzem hogy emiatt kevésbé kívánom a szexet és barátom iránt se tudok semmit érezni, pedig egy hete teljes szerelemből szerettem, mióta pedig elkezdtem ezt szedni, azóta semmi...mintha minden érzelmet kiölt volna belőlem, lehetséges ez?
2015. júl. 4. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
a fogamzás gátló tabletták jórészt tele vannak női hormonokkal, lehetséges hogy felborúlt benned 1-2 dolog de lehet csak átmeneti :) sőt :)
2015. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen,ha aspirint vennel be akkor meg mar a teve látványától benedvesednel.
2015. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csökkentette a libidóm
2015. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A libidócsökkenés benne van a pakliban. De az, hogy kiszerettél belőle nem a fogamzásgátló hibája. Valószínűleg nem szeretted szívből, csak a teste jött be. Most, hogy nincs vágy, nincs "szerelem" sem.
2015. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges,csak beképzeled.
2015. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1hete szeded,és jó 3 hónap,mire szokja a szervezeted,szóval nem a tabletta a gond!
2015. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!