Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az eselye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eselye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Pentek este 11 ora korul megtortent a dolog a parom es koztem. A baj csak az volt hogy nem volt nalunk gumi es nem voltunk eppen jozanok se hogy belegondoltunk volna mi a kovetkezmenye. Erre a dologra vegkepp nem vagyok buszke es kerlek ezzel kapcsolatban hanyagoljatok az ocsarlo kommenteket igy is eleget ostorozom magam emiatt. Nekem ez volt az elso alkalom es nem is engedtem neki hogy belem menjen el. Ettol fuggetlenul elovaladek volt es ettol felek. Ket het mulva kene hogy megjojjon a menszeszem. Ezen a hten vettem be vasarnap reggel kilenc es tiz kozott az escapelle nevu esemeny utani tablettat. Vagyis ma. Nem tudom hogy mikor kene barminek is tortennie. Mire szamitsak? Es mikor csinaljak tesztet? A tabletta 72 oras es en kb ahogy szamoltam a 35-37 oraban vettem be. Mennyire bizhatok abban hogy nem lesz semmi? Kerlek segitsetek mert meg nem vagyok jartas az ilyen dolgokban es nagyon beparaztam..

2015. júl. 19. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha vettél be esemény utánit, akkor nem lesz gond.
2015. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azzal hogy esemény utánit vettél be már nagyon kicsi esélye van csak hogy terhes vagy, ne aggódj így nem lesz gond. :) Meg ne is görcsölj, stresszelj rá hogy megjöjjön mert attól is csak késhet.

Velem is történt egyszer hasonló, és nem lett baj.

2015. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!