Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hetig szedtem a fogamzasgatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hetig szedtem a fogamzasgatlo, utanna lenne ugye 1 het szunet, mi van akkor, ha nem tartok szunetet? Van valakinek tapasztalata ebben?

Figyelt kérdés
Oltasokat nem kerek,tudom,hogy ez nem jatek..de a b.tajekoztatoban nincs errol semmi...Mar igy is tovabb szedtem 3 nappal. Szerintetek folytassam tovabb vagy hagyjak most szunetet? (Fel eve szedem mar kb. )

2015. júl. 21. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem javasolják, hogy egybeszedj több hónapos adagot, 4 évig szedtem, nyáron, vagy ha utazás volt, előfordult, hogy 2-3 havi adagot szedtem szünet nélkül, de ez a maximum, amit lehet, és ezt sem ajánlják. Az sem mindegy, hogy milyet szedsz, egy, vagy kétfázisút. Ha egyfázisú, azzal ezt meg lehet tenni, a kétfázisúnál nem tudom, hogy hogy van. Nem tudom amúgy, hogy ettől, vagy amúgyis, a fogamzásgátlótól, de nekem pco-som lett tőle, én így mindenkit lebeszélnék már a fogamzásgátló használatáról is, aki még gyereket akar. Szerencsére a cisztáim a 3-as kezelés hatására elmúltak, de 1 évig nem volt menstruációm a gyógyszer abbahagyása után. Na de ez már off.
2015. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
# 1: honnan veszed, hogy a fogamzásgátlótól lettél PCO-s, és nem eleve az voltál? Engem pont a fogamzásgátló tartott karban, amíg nem akartam gyereket. Mikor abbahagytam, pár hónap múlva terhes lettem, pedig korábban nem volt tüszőrepedésem, csak cisztáim.
2015. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdésre is válaszolva: fura, hogy nem szerepel a betegtájékoztatóban, de ez függ attól, hogy mit szedsz... esetleg olyannal konzultálj, aki ugyanazt szedi...

Én eddig fogamzásgátlóval egy héttel tudtam max. eltolni a ciklusom, de ott a betegtájékoztatóban is szerepelt, hogy hogyan lehet.

2015. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

betegtájékoztatóban az van,hogy " mi van ha túl sok gyógyszert szedtem be?! " nálam viszont nem ez a helyzet .

De nagyon szépen köszönöm a segítséget !

2015. júl. 21. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit szedsz?

Ha már nem tartottál szünetet, akkor ne hagyd abba, de sokszor ezt ne csináld meg

2015. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!