Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért írnak fel az orvosok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak fel az orvosok Diane 35 fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

sok kérdésben, válaszban olvastam, hogy ezt szeditek. Én úgy tudom, csak erős bőrproblémákra, meg erős hormonális zavarokra adják, hisz a legerősebb gyógyszer-tudtommal.

Nekem cisztáim voltak, ha nem szedtem meg sem jött a mensesem, és a gyógyzerrel is késett pár napot.

Szóval manapság miért választják e erős készítményt a dokik?


2007. nov. 5. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hogy általánosságban miért nem tudom, nem is hallottam ilyenről. nekem PCOS-m van, én azért kapom. gondolom neked is ez lehetett! tudtommal fogigátlóként nem ezt szokták alkalmazni! szerintem azért van ennél erősebb szer is!

tehát esetemben PCOS miatt írják fel!

:)

2007. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! Én is ezt katam a nőgyógyásztól már 4 éve de nekem nem volt semmi bajom. Szerintem minden orvosnak megvannak azok a tipikus gyógyszerek amelyeket szívesebben írnak fel, ezt tőlük kéne megkérdezni.
2007. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
83%
Nekem is felírta egyszer a doki a pattanásaim miatt! Az lett belőle hogy rengeteget híztam! Most yadine-t szedek! Drágább! De nagyon jo és megállt legalább a hízás!
2007. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!