Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzás gátló még a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzás gátló még a szex előtt lesz valami baj?

Figyelt kérdés
Már 1éve együtt vagyok a barátommal most jutottunk el oda, hogy lefeküdnénk egymással. Viszont még mielőtt lefeküdnénk elkezdeném szedni a fogamzás gátlót ettől lehet valami bajom, hogy már előtte szedem?! (azért nem csak óvszer mert egyáltalán nem szeretném ha valami balul sülne el és anyukám is mondta, hogy ha egyszer majd erre kerül a sor nagyon vigyázzak mert ő fogamzásgátló mellet lett terhes a tesómmal! persze azóta ő nagyon örül neki, hogy lett a nővérem de akkor őt is megviselte) köszi 16L
2011. nov. 2. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen kezdtem el szedni az erős görcseimre és csak 20 évesen szexeltem először,szóval semmi bajod sem lehet.Ha rendesen szeded,mindig ugyanakkor,akkor kicsi az esélye a terhességnek.Mi a párommal még nagyon nem szeretnénk babát,ezért fogamzásgátló mellett a megszakításos módszert is alkalmazzuk,ha nem bízol a gyógyszerben,akkor ti is védekezhettek máshogyan is,nem csak tablettával(kezdetben még óvszert is használtunk,de így megszakításossal jobb).
2011. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16 évesen nem a legjobb megoldás a tabletta, főleg, ha anyukádnak sem hatott. Inkább egészítsétek ki a gumit spermiciddel, az nem árt a hormonendszerednek legalább.
2011. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!