Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől lehet terhes barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehet terhes barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

Gumi nelkul szeretkeztunk es mielott majdnem elmentem kihuztam es igy nem benne mentem el....szerintem nem ment ra a nemi szervere es benne nemtom h jutott e elovaladek vagy sperma vagy valamimm....igy lehet terhes vagy mennyi az eselye?

Koszonom a valaszokat



2015. aug. 6. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hidd el a kukigumi olcsóbb mint a babaruha, babakaja, meg amimég kell
2015. aug. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, 7-esnek szól.

Azt írtam: kicsi az esélye. Nincs ellentmondás.

Biológia jegyed: 1-es.

Szövegértés: 1-es.

2015. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, és a kérdezőnek: nyugi. A barátnődnek olyanra van most szüksége, aki megnyugtatja.
2015. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12 - a "dehogy van" az előváladékban levő spermára vonatkozott? Akkor ellentmondás tényleg nincs de a te buksz biológiából nem mi!
2015. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem írtam, hogy nincs spermium az előváladékban. Azt azonban el kell ismerni, hogy így meglehetősen kicsi az esélye a teherbeesésnek. Ezen hiába vitázunk.

Még egyszer leírom, a reménytelen esetek kedvéért: nem lehetetlen így áldott állapotba juttatni valakit, de kicsi rá az esély.

2015. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

14-es, helyesírás jegyed: 1-es.

Szépen lepontoztatok, 19 százalék? Nagyon ügyesen tudjátok nyomogatni a piros kis kezecskét, legalább ebben sikerélményetek lehet.

2015. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!