Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátlási módszert javasolnátok nekünk?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, a barátom 22/F.

vele vesztettem el a szüzességem és már fél éve együtt vagyunk szóval nem egy futó kalandról van szó.

Mindketten nagyon kívánjuk a másikat, tehát sokat szexelnénk.

Ezen kívül én rettegek a terhességtől, de úgy képzeljétek el, hogy állandóan ellenőriztem a gumit, hogy nem szakadt-e ki ( eddig 1szer voltunk együtt de a menstruációmig gyomorgörcsöm volt úgy féltem a terhességtől). Nem tudom hogy ez a félelem idővel változik-e.. de em akarom hogy ez elvegye a kedvem.

a barátom nem szereti a gumit, szorítja stb de kibírja miattam

Tablettát nem szeretnék mert bizonyos okokból nem tudnám rendszeresen szedni és hormonproblémám van

Valami olyan kéne ( akár több módszer is együtt) ami elég biztos, nem parázok mellette.


2015. aug. 13. 17:39
1 2
 11/11 anonim válasza:
Keress fel egy nőgyógyászt.. az tud segíteni ebben milyen probléma esetén lehet szedni milyen estén nem fogamzásgátlót például, endokrinológussal is lehet iylenről beszélni miylen betegség zárja kis esetleg akadályozza a fogamzásgátló hatékonyságát.. a jövőre meg: ilyen fontos kérdésre azért ne már ezt a retek oldalt használjuk ahol te is eltudod képzelni mennyi orvos meg mennyi "hozzáértő" tud neked normális választ adni :D
2015. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!