Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vérzek egyre kevesebbet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitty Tailor kérdése:

Miért vérzek egyre kevesebbet?

Figyelt kérdés

Április óta szedek fogamzásgátlót (elizette 0,2) de amióta szedem hónapról hónapra egyre kevesebbet vérzek. Most pl simán elvagyok egy tisztasági betéttel is és még az is éppen hogy csak olyan lett. Bocsi a kicsit kellemetlen kérdésért, de amikor dokinál voltam 2 hónapja ő azt mondta hogy normális hogy felborult ez a dolog, de ez még mindíg normális hogy alig vérzek?

köszi előre is a válaszokat


2015. aug. 13. 22:19
 1/2 anonim válasza:
Igen, teljesen normális, ne aggódj! Nekem előtte voltak olyan napjaim, amikor kb óránként kellett mennem a mosdóba, annyira sok volt, görcsöltem, haldokoltam. Én az arcbőröm miatt kezdtem el szedni, féléve szedem. Azóta van, hogy csak 3-4 napig tart, alig van, nem görcsölök és pontosan megjön. Szóval örülj neki, hogy kevesebb a 'gond' :)
2015. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, utána olvastam és tényleg lehet mellékhatás :D
2015. aug. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!