Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlót szedek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlót szedek, ha a következő levelet csak 3 nap késéssel tudom elkezdeni, meddig ajánlott a kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom szabadságon van, persze mikor múlt hónapban voltam, erről elfelejtett szólni. Ennek hála a következő dobozt csak késve tudom elkezdeni. Gondolom ő is el fogja mondani a dolgokat, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is!

2015. aug. 14. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
1 hónap
2015. aug. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már a gyógyszerszünet alatt is kell a kiegészítő védekezés, illetve nem árt, ha utána a teljes hónapot végig védekezed más módon is, és ráadásul az egész szervezetedet meg fogod vele kavarni.

Miért nem tudod időben szedni?

2015. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is így gondoltam! :)

Hát, leírtam fent is, a nőgyógyászom akkor szólt, hogy szabadságon van, mikor időpontot szerettem volna kérni, előző alkalommal pedig elfelejtette említeni, mikor úgy voltam, hogy majd következő hónapban elég lesz kiíratni... Szóval megszívtam, hála neki.

2015. aug. 16. 03:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy orvosnál lehet egyébként gyógyszert íratni, bemész az SZTK-ba és kiírják ugyanúgy, ráadásul még pénzbe se kerül.:)
2015. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oda járok. :)
2015. aug. 16. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos is felírhatja, én úgy szoktam.
2015. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Érdeklődnék, hogy hogy oldottad meg. Holnap este kéne elkezdenem az új levelet (szombat este), de csak hétfőn délután tudom. Nem lesz ebből baj? Természetesen használok majd kiegészítő védekezést. Csak a hormon háztartásom miatt aggódom nagyon. Nem lenne jobb kihagyni egy hónapot, és elkezdeni a következő levelet a következő menstruációnál?
2015. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

Ha éltél nemi életet a gyógyszerszünetben, akkor tök mindegy, ha nem kezded el holnap a következő levéllel, akkor lehetsz terhes.

És igen, megkavarhatod a hormonháztartásodat, össze-vissza vérezhetsz akár, a megvonásos vérzésed sem a megszokott időben fog jelentkezni.

2015. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nos, úgy "oldódott meg", hogy szakítottunk a barátommal, tehát a terhesség probléma nem áll fent.

Még nem jutottam el azóta sem nőgyógyászhoz, de szerintem ez a hónap már kiesik, és majd a következőben kezdem el újra szedni. Tartok attól, hogy felborulnak a dolgok, de hát ez van, sajnos, már mindegy igazából, nem tudok mit csinálni. :D

2015. aug. 30. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!