Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ne szedjek tablettát ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne szedjek tablettát ilyen életmód mellett?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy nagyon szétszórt vagyok, egész nap rohanok és ha vmi nagyon nem égbekiáltóan fontos, elfelejtem, elhagyom, mert egész nap rohanok, úton vagyok stb. Szedek két másik gyógyszert, azokat van hogy reggel vagy este vagy éjjel szedem be, amikor eszembe jut, de azoknál nembaj elvileg.

2015. aug. 20. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj hüvelygyűrűt (Nuvaring) azt havonta kétszer kell csak észben tartani: amikor felrakod és amikor kiveszed.
2015. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állíts be egy figyelmeztetőt a mobilodon, ami minden nap adott időben jelez, hogy vedd be a tablettát. A tabletta meg egy kis víz mindig legyen nálad, akár otthon vagy, akár úton, így rögtön be tudod venni, amikor csipog a telefon és nem felejted el.
2015. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezért használok nuvaringet, és abszolút elégedett vagyok vele.
2015. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!