Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen életmód mellett lehet...

Ilyen életmód mellett lehet esélyem normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Alapból dolgozom. Főállásban H-P-ig 6 óra havonta párszor összejön hosszabb munkanap is(+ledolgozós szombatok), amit utána egy szabadnap követ. Hétköznap esténként küzdősportra járok. Edzőtől függ, de egy héten 3 alkalommal azért lemegyek.

Van nekem még egy másodállásom is, de az csak alkalmi. Többnyire hétvégén megyek, ha hívnak. Van hogy 1 nap, van hogy egy egész hétvége.(a decemberem pl úgy nézett ki, hogy H-V-ig dolgoztam 24-30 órákban, de hétvégén átlag 15 órában). Sajnos eltanultam anyám munkamániáját és nem tudok nemet mondani ha munkáról és pénzszerzési lehetőségről van szó. Szerencsére a másodállás tényleg csak időszakos, de ha beindul, akkor sokat kell dolgozni, és nem rossz pénzért.


Emellett még jelentkeztem főiskolára. 4 éves és 200 km-re lesz a lakhelyemtől. Levelezőn csinálom munka mellett, de ha felvesznek és elkezdődik a suli akkor egy hónapban 1 egész hétig nem lát senki. Nem szeretnék semmit feladni ha nem muszáj, de már hiányzik egy párkapcsolat.


22L


2015. febr. 9. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs lehetelen.
2015. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehezen, de szerintem megoldható lenne a dolog.
2015. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Háát ez így elég kevés idő lenne amit a barátodra kapcsolatodra fordíthatnál...
2015. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Meló és suli mellett ne akarj párkapcsolatot.

Jó tanács.

A suli lesz 4 éves. Mik a garancia, hogy ha összejössz valakivel, az tovább tart mint a sulid? Meg a suli is elhúzódhat. Ugyanis annál nagyobb szopás nincs, amikor vizsgaidőszakban hagynak el, csalnak meg, vagy akármi.

Ha csak suliznál akkor is azt mondanám, hogy ne bonyolítsd. Koncentrálj a tanulnivalóra. Alkalmit lányként mindig kapni fogsz ha akarsz, de komoly kapcsolatot ne erőltess, hacsak nem jön tényleg egy olyan srác aki lehengerel. De te tudatosan ne keress és ne hajts kapcsolatra.

2015. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem igazán akarnék ilyen nőt, ha meg nem sértelek. Persze legyen azért valaki céltudatos valamilyen szinten, de ez már a közös időnk, netán a későbbi család rovására menne.
2015. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehéz, ha tudtok együtt lakni úgy könyebb
2015. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a problémám, hogy mire a sulit befejezem leszek már legalább 27 éves. Már most a legtöbb korombelinek van vagy több éves kapcsolata, de vannak olyanok is akik már házasok és gyerek is van. Baromira frusztrál, főleg az a tudat, hogy ha ezeket a határidőket betartom tudom, hogy 27 éves koromnál előbb nem lesz ebben részem.
2015. febr. 9. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden lemondással jár. El kell döntened egy fontossági sorrendet és a legalján lévőkről lemondanod, hogy a felül lévők megvalósulhassanak.
2015. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha gondolod Írj. Én is sokat melózok bár nekem több szabadidőm van
2015. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!