Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem vagyok terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

rosszindulatu megjegyzesekre, kioktatasra nincs szuksegem :D

Na szoval, ugy nem egesz 2 honapja megujjaztott egy srac, es mostanaban azon tunodom, hogy mi van, ha elovaladekos lett valahogy az ujja elotte? lehet hulyen hangzik ...szerintem nem volt elovaladekos. :/ Es ha olyan is volt egy kis ujjazastol teherbe eshettem? Menzeszem volt meg semmi bajom csak hajlamos vagyok bemeselni dolgokat magamnak..


2015. aug. 21. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjél el dili dokihoz mert ez beteges semmi előjele nincs hogy terhes vagy és még így is azt hiszed hogy az vagy előváladéktól nehezen esel teherbe és csak ujjazott..
2015. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hááát...teszteltél?
2015. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megjött és ugyanolyan volt a vérzésed mint szokott,akkor minden oké.Előváladéktól meg nagyon kicsi az esélye,hogy terhes legyen valaki.
2015. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs bajod nyugi
2015. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Matematikailag lehetséges, hogy terhes vagy.


Ez olyan, mint a végtelenmajom-elmélet nagyon kicsi az esélye, de bekövetkezhet. [link]


Tegyük fel hogy leültetek egy majmot az írógép elé hogy ütögesse és ha végtelenszer ütögeti az írógépet akkor biztosan lefog írni egy Shakespeare drámát. Meg van rá a matematikai valószínűség. Azonban a gyakorlatban teljes mértékben abszurd állítás az, hogy erre bármelyik majom képes lenne. A bekövetkezése csak matematikailag lehetséges, ugyanúgy mint egy ilyen terhesség bekövetkezése. A valóságba kvázi lehetetlen mert biológiai és fizikai akadályokba ütközik. A majom időközben meghal mire befejezné ezzel a módszerrel a Shakespeare drámát.

2015. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Multheten teszteltem ketszer.. Mindkettő negatív.. Menzesz 4napos. Ugye most mar biztosan nem.vqgyok terhes?
2015. szept. 15. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
nem...de ha még mindig nem nyugodtál meg,akkor keress egy nődokit ő biztosra megmondja...de 99% hogy nem vagy az
2015. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!