Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol vegyek először óvszert? SOS

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vegyek először óvszert? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok

Amielőtt letámadnátok, hogy ha nem merem megvenni a szexre sem vagyok elég érett olvasátok végig

Egy kis városban lakom ahol van néhány nagyobb bolt de mivel ez szite olyan mint egy falu anya és apa mindenkit ismer úgyhogy még haza se érnék már tudnák anya a sparól apa a tescoból és a pennyből ismert szinte mindenkit úgyhogy itt nem tudom megvenni netről se tudok rendelni mert a postás apa munkahelyére visz mindent a suliban meg nem merek vemi mert ez lesz az első és félek, hogy kiszúrják vagy attól, hogy rossz helyen volt és elgyengült

Tudnátok tippeket adni, hogy honnan vegyek márkás biztonságos óvszert?



2015. aug. 21. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem fogják elmondani hogy "képzeld, a Béla fiad óvszert vett"..
2015. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pl vetetsz mással?
2015. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elbuszozol a hozzád legközelebbi nagyvárosba és ott keresel egy boltot. Ha a szüleid kérdezik, hogy hová mész, hazudsz nekik valamit.
2015. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Ne b*ssz. Attól mert még egy falú, attól még a kasszások nem fogják kikürtölni még anyádéknak sem, hogy te óvszer vásároltál. És még is mi történne ha megtudnák, hogy óvszert veszel?
2015. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#1nek

képzeld a legtöbb el fogja mondani. főleg ha nőtől veszi aki ismeri az anyját...

szerintem menj a legközelebbi városba (bicikli/busz) és vegyél ott, vagy kérj meg rá valami havert

2015. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha kiszúrják akkor kifolyik a síkosító, úgy is észreveszed.

El meg akkor gyengült ha lejárt.

Nyugodtan megveheted a suliban.



Amúgy meg mi van akkor ha a szüleid megtudják?

Nem hinném, hogy megtiltanák és azt mondanák, hogy csináld anélkül.

Ők is használták/használják.


Kicsit kamu szaga van, szerintem csak full besz/-\ri vagy :))

Mi lenne ha megvetetnéd azzal akivel használnád?

2015. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Felülsz egy buszra, elmész a legközelebbi településre, ahol van patika, bemész, megveszed, ennyi.
2015. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%
ha ugy erzed bunt kovetsz el akkor ne tedd mert pokolra jutsz
2015. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

priviben leírod hol laksz?

én tuti haverral vetetnék akkor vagy elmennék a közeli városba. esetleg ilyen Tesco wc-kben szokott lenni óvszerautomata, bár ott elég drága :DDD

2015. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Buszozz át máshova? Találd már fel magad :D
2015. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!