Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Komplikált a kérdés. De a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komplikált a kérdés. De a lényege, hogy lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szóval kb. 2 hete voltam nőgyógyásznál, mert a barátommal nem védekeztünk és egy új 5 napig beszedhető eseményutáni tablettát írt fel. Bevettem és meg is voltak a mellékhatásai rendesen. Hányás 2 napig,remegés stb. Későbbiekben a menstruációmra is kihatással volt, ugyanis nagyon sok vér távozott belőlem legalább 4 napig és 1.5 hétig menstruáltam. Irattam fel fogamzásgátló tablettát is, amit tegnap előtt el is kezdtem szedni, még tartott a menstruációm. Tegnap viszont már egyáltalán nem véreztem, és együtt voltunk a barátommal. A baj csak az, hogy még azt mi sem tudjuk, hogy miért de néha úgy elélvez, hogy nem is érzi. (jó adag spermiummal) És tegnap is ez történt, szóval a kérdésem az, hogy az ilyen erős eseményutáni tabletta kihatásai + a fogamzásgátló szedése (2bogyó eddig) megakadályozhatták-e a beágyazódást?. Nagyon fontos lenne tudnom, hogy ki mit gondol róla. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 10. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Simán lehetsz terhes! Azt a pár napot amíg hat a bogyó nem bírtátok volna ki, vagy nem tudtatok volna óvszerrel védekezni? Nem hiszem, hogy annyira rossz lenne!
2010. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

nem ismerlek, de abból, amit leírtál egy baromi felelőtlen kis csaj lehetsz..

te végig gondoltad, hogy mit csináltál? gumi nélkül szex -> eseményutáni (5 naposról még nem is hallottam, na mindegy nem ez a lényeg) ez alapból a szerevezetednek egy akkor adag hormon, hogy szinte sokkolja a tested..

a fogamzásgátlót meg ráadásul rosszul kezdted el szedni, a menstruáció első napján kell elkezdeni és 1 HÓNAP után biztos a védelem és nem két szem után..

gratulálok, gondolkodhatsz a gyerek neveken :)

amúgy meg a barátod kamuzik, egyszerűen nem tudta kivenni időben.. nem érezni azt, hogy elmegy? hagyjuk már te se legyél naiv kis óvodás..

2010. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
Az a 2 bogyó az édes kevés! A szedésétől számított minimum 2 hét mire elkezd hatni. Bár az a bitang esemény utáni tabletta lehet, hogy megakadályozta. Ha biztos akarsz lenni a dologban akkor kb 2 hét után kimutatható az a hormon a szervezetben ami a terhességre utal (ha jól tudom) és veszel egy tesztet. Jobbat nem tudok.
2010. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
nem vagy terhes, ez 100%, a fogamzásgátló már az első tablettától véd, előtte meg a "lórugás" tabletta is finoman beleszólhat ebbe a dologba.....szedd a bogyót, az a biztos, és vigyázzatok, mert ez komoly dolog
2010. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

Osztom a 16:22-es véleményét.

Az esemény utánit 3 (NEM 5) napon belül kell beszedni.

Fogamzásgátló szedésénél általában egy hónap, de minimum a 2. levél befejezte után alakul ki "védettség".


Magyarul, lehetsz terhes, bár a hozzáállásodat tekintve még játékbabákkal kellene foglalkoznod...

2010. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
De van már 5 napos esemény utáni tabletta is.Nekem is olyat írtak fel.
2010. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ami a barátoddal történik úgy hivják hogy orgazmus nélküli magömlés, van akinek kis mennyiségben történik meg van akinek nagyban, minden fiunak van, csak sokan vagy nem tudnak róla(nem is hallottak) vagy aztmondják hogy nekik nincs tuti és elkezdenek kötekedni hogy biztos nincs. :) Aki élt már sexuális életet és gumival csinálta és nem csak az elélvezés végén néztem meg a gumit hanem mikor pózt váltottak, akkor észre vehették hogy már van benne anyag. De ha már itt tartunk a csajoknak meg lehet extrém peteérésük is, ami bármikor bekövetkezhet, ezért van az hogy akár menstruáció alatt is van aki teherbe esik, miközben akkor vagy elötte vagy utána nem szabadna elméletben...

Viszont nem értem miért nem lehetett megvárni azt az időt amig hat a fogazmázsgátló hatása, csak 1 vagy ha biztosra akartok menni 2 hét.

Egyébként van esély rá, viszont szerintem már káros a szervezetedre hisz az előző után fel se épült a szervezeted de már a következőt kell beszedned, a fogamzásgátló szedését meg most majd kezdheted előről mivel ezzel a sürgősségi fogazmásgátlással annak a 2 tabblettának a hatását kilőtted. de inkább ez mint egy baba, szóval van esély rá hogy terhes legyél.

2010. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Mi alapján kezdted el szedni a fogamzásgátlót?Azért kérdezem,mert az a mensi első napján kell bevenni,hogy hasson és a leírásodból úgy vettem ki,hogy már javában menstruáltál és egyszercsak úgy döntöttél,hogy elkezded szedni a tabit.Ezt nem így kellett volna.Hanem megvárni,hogy elmúljon és a következő menstruálás első napján elkezdeni szedni.Fogalmam sincs,hogy mennyi az esélyed a gyerekre,de eléggé össze van zavarodva a tested,hormonból van most benned bőven én a helyedben visszamennék a dokihoz és kikérném a véleményét,hogy hogyan tovább.Gondolok itt a fogamzásgátlóra is.
2010. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabblettáról meg annyit az elöttem szólóknak hogy elvileg 5 napig van hatása de 3 napon belűl kell bevenni mert akkor a biztos, minnél elöbb annál jobb, de 5 nap után nincs már hatása elvileg.

[link]

2010. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Lehet, h van már 5 napos esemény utáni tabi. De nem hiszem, h az védett volna a terhességtől kb 2 hét elmúltával!

A fogamzásgátlót a menstruáció 1. vagy 5. napján kell elkezdeni, nem a kb10-en. Ha az elsőn kezdted volna, akkor nem nagyon lenne baj, mert a legtöbb már az első szem után véd. Ha az 5-en, akkor 1 hónapig gumit kellett volna használni.

Teljesen fölöslegesen kezdted el szedni így! Csak a szerencséden múlt, ha nem vagy terhes, mert nem voltál védve sehogy! Még ha ki is tudná húzni a barátod időben, akkor is ott az előváladék, ami ugyanúgy tartalmaz spermiumot! Csinálj egy terhességi tesztet, és kérdezd meg a nődokit, h hogyan tovább!!


Az hogy magadba dobálsz mindent felelőtlenül, még nem megoldás!! A szex csak érett és felelősségteljes embereknek való!

2010. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!