Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet e terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e terhes?

Figyelt kérdés

07.27.-en jött meg neki a mensese, nála 1 hétig tart,erősen vérzik.

08.05 fele lefekudtunk, de 3 hónapja szedi a tablettát, óvszer nélkül csináltuk, nem mentem el benne , max elovaladek ment belé.

Ma kellett volna megjonni neki, lehet baj!?

Ő 17/L, én 17/F.

Segítség! Köszi


2015. aug. 24. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
egy nap késés nem a világ. ha egy hét múlva se jött meg, akkor kezdhetsz félni
2015. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. A mai napnak még nincs vége!!

2. Kis tinik vagyok, de, sajnos gőzötök sincs arról, hogy ha a csaj rendesen szed tabit, jelen esetben már 3 hónapja, akkor belé élvezhetsz minden következmények nélkül!!!

3. Mivel a csaj tablettát szed, EL KÉNE OLVASNI A BETEGTÁJÉKOZTATÓT, amiben le van írva, hogy mikor kéne megjönnie. (Nekem a 3. nap szokott a 7 napos tablettamentes időszakban.)

4. Ha már te írod ki a kérdés a barátnőd helyett, pánikolás helyett inkább megkérdezhetted volna őt, hogy mikor kéne megjönnie neki, mivel ő talán jobban tudja ezt mint te!

2015. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha kicsit meglepő stílusban is írtad, köszönöm a meglatasod! :)
2015. aug. 24. 16:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Megjött neki, hála istennek!
2015. aug. 25. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök a jó hírnek, de ez várható volt. Sejtettem, hogy csak túl aggódod az egészet!

Jó tanács: mielőtt pánikba akarnál esni, tájékozódj affelől, amiért pánikba akarnál esni! Van-e egyáltalán értelme pánikolni? :)

2015. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!