Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia figamzasgatlo elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rágó_Ó kérdése:

Rezia figamzasgatlo elso levelenek a vegen jarok, az utolso placebo tablettat kell ma bevennem, de meg nemvolt megvonasos verzes. Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni,eddig semmilyen fogamzasgatlo tablettat nem szedtem. A mensim elso napjatol irta,elso nap reggel vettem be,viszont azt ajanlottak hogy amig meg nem azokik hozza az idohoz a szervezetem aljjak at estere,a masodik nap este vettem be.Az 1-7ig tablettak kozul egyet nem idoben vettem be,de azon a heten nem is szeretkeztunk a parommal,a leiras szerint ha 12oran belul potlom nem is lehet problema,es a kovetkezo hettol vissza is all. A tobbi tablettat rendesen,idoben vettem be, a baratom igy sem ment el belem. Miert nem akar ,,megjonni,,?

#fogamzásgátló #Rezia #megvonasos verzes elmaradasa #placebo idoszak
2015. aug. 25. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet ma lesz,esetleg már holnap
2015. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez teljesen normális, a szervezetednek szoknia kell a tablettát, nem fog egyből beállni az új ciklus. Nekem az első hónapokban a következő levél 2-3. szeménél jött meg, és azóta pedig mindig az utolsó tablettamentes napon szokott. :)
2015. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kosznom szepen a valaszokat! :) Ido kozben megjott,mostnar megnyugostam :)))
2015. aug. 25. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!