Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok-nők, az eddigi partnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők, az eddigi partnereiteknek milyen volt az óvszerhez való hozzáállása?

Figyelt kérdés
Csak egy kis közvéleménykutatás miatt tettem fel a kérdést, szóval nem szeretnék vitát. Ugyanis mostanában minden kérdés tele van azzal, hogy milyen rossz is a gumi. Nekem még nem volt barátok és elvből kizártam minden hormonális védekezést (az is lehet, hogy trombózoshajlamom van, de a vizsgálat eredménye még nincs meg) és nem is tudom, mit csinálnék, ha a pasim közölné, hogy ő gumit nem akar használni. Pesszáriumot használnék, de csak több éves kapcsolatban, szóval nem aktuális. Fiúk, ti is válaszolhattok.

2015. aug. 27. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt gond eddig. De nagyon egyszerű okból, alapból kizártam az olyan agyilag nullákat, akik mindenáron kibúvót akartak találni az óvszerhasználat alól...
2015. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Nekem eddig még nem volt olyan partnerem, akinek problémát okozott volna ELVBEN, hogy óvszert használjon, DE:

én nőként gyűlölöm az óvszert! Nem élvezem benne a szexet, teljesen más érezni a partnerem. Óvszerben egyszerűen nem, vagy alig tudok orgazmusig eljutni (nélküle aktusonként 3-10 orgazmusom szokott lenni), óvszerben jó, ha egy kisebb orgazmusom van, de sokszor az is elmarad. Emellett viszketek tőle, sokszor nincs megfelelő síkosítás, kidörzsöl, ha síkosítót használunk, akkor meg még annyit sem érzek, mint nélküle.

Ami a partnereimet illeti: volt, akinek mindegy volt az élvezet szempontjából, de volt olyan párom is, aki óvszerben képtelen volt elélvezni, ez pedig nekem is kellemetlen volt. Képzeld el, hogy már egy órája "dolgozik rajtam" a párom, anélkül, hogy elélvezne...

Az óvszer akkor jó megoldás, ha a férfi gyorstüzelő, és nélküle hamar elmegy. Az ilyen férfiak még szeretik is, ha gumit húzhatnak, csak én meg nem illek össze velük, mert én meg nem élvezem.


Szóval ha még nem szexeltél, akkor nem tudhatod, hogy NEKED megfelel-e az óvszer, mert az is lehet, hogy nem... Ettől függetlenül a kapcsolat elején én is mindig gumizok, de alig várom, hogy elhagyhassuk!

2015. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

4. vagyok és a 3. válasza alapján még kiegészítem azzal, hogy komoly kapcsolataimban valóban felmerült ez szempontként, hogy a férfi akkor éli meg a teljes elfogadás élményét, ha beleélvezhet a nőbe, gumi nélkül. Amikor a testnedvek keverednek egymással, akkor az olyan fantasztikus érzés, amit óvszerben nem lehet átélni.

De nem csak a férfi számára fontos ez a része, hanem tudományosan bizonyított, hogy a spermium a hüvelyen át felszívódva olyan hormonális hatásokat indít el a nőben, amelyek nagyon jótékony hatással vannak a női szervezetre, és én ezt tényleg tapasztalom is! Óvszerben ez a jótékony hatás elmarad.

2015. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Egyiknek sem volt vele problémája.

Fog. gátlót először orvosi okokból nem írták fel, így maradt a gumi, aztán újra orvoshoz kerültem, aki azt mondta, hogy attól a problémától függetlenül szedhetek, nem is volt vele évekig gond, persze volt olyan, hogy kellett kiegészítő védekezés, akkor sem volt gondja senkinek, ha olyankor óvszert kellett pluszban használni, illetve mivel van már egy gyerekem és olyan hormonális változásokon estem túl, hogy most meg nem bírom szedni, mert állandó problémáim voltak tőle, így megint gumizás van.

De mondom, senkinek nem volt vele gondja és mindenki élvezte a szexet így is és nem is kicsit!:D

2015. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Abszolút egyet értek a 2-vel elöttem lévövel!


Nekem párom 2 exével mind óvszerezett, soha nem is képzelte volna el nélküle, mert nagyon félt hogy elkap valamit, stb.

Ö vette el nekem és még ö ERÖLTETTE, tudván, fogamzásgátlót szedek!


De ahogy följebb leírták....mintha egy szilikon darabhoz nyomnám a száraz vaginámat...:D

Azt hittük szilikon allergiám van, annyira nem jött be a dolog...


Most föként gumi nélkül csináljuk, sokkal jobban élvezi ö is, de összességében azért szerintem minden srác rémálma egy nem várt baba egy nem várt nötöl, pláne fiatalkorban....

Szóval, aki normális az gumizik. :)

2015. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neki teljesen mindegy. Miattam nem használunk.
2015. szept. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!