Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalataitok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok a hüvelygyűrűvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ezt javasolta az orvosom a gyógyszer helyett, kicsit tartok tőle, mivel sose használtam ilyesmit. Érdekelne kinek mennyire vált be, és hogy ajánlanátok-e.

2015. aug. 27. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ajánlom. Kár, hogy a korom miatt már nem használhatom, mert imádtam! Kényelmes, biztonságos, nem volt semmi mellékhatása (az első ciklusban volt tőle pecsételő vérzésem, de ez után megszűnt).

A legjobb választás, én magamtól kértem anno a dokimtól, hogy ezt írja fel tabletta helyett, és ő is azt mondta, hogy nagyon jól választottam.

2015. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi az az előnye az orvos szerint a szájon át szedhető hormonális fogamzásgátlókhoz képest, ami miatt ő inkább ezt ajánlotta neked?
2015. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és azt mondta hogy sokkal alacsonyabb a hormontartalma a szájon át szedhető fogamzásgátlókhoz képest, ezért ezt ajánlja a fiatal lányoknak. Továbbá "kikerüli" a gyógyszer a testet, ott hat ahol kell. Azt is mondta, hogy ezzel nincs olyan hogy elfelejtem bevenni, nem zavarja a hasmenés, ilyenek.
2015. aug. 27. 13:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy gyakran gyötör hüvelyszárazság, és azt mondta, ez ezen is segít és nem rontja a libidót sem, mivel ezzel is voltak problémáim gyógyszer mellett.
2015. aug. 27. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az egyik fő előnye, hogy lényegesen alacsonyabb a hormontartalma, és helyileg hat, nem megy át a szervezeten (nincs májkárosító hatás például).

Emellett nem befolyásolja az esetleges hányás-hasmenés a hatását, hiszen nem a gyomorból szívódik fel. Nincs elfelejtett szem, összesen kétszer kell odafigyelni egy hónapban: amikor felteszed és amikor kiveszed. (Ha valakit zavar szex közben, ki lehet venni, napi több órára, de tapasztalatom, hogy inkább csak a tudat zavaró, mert nem lehet érezni.) Mondjuk néha érdemes kivenni és megmosni, mert nekem előfordult, hogy különféle szöszök, hajszálak tekeredtek rá a gyűrűre.

Összességében nagyon kényelmes a használata.

2015. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Előnye, hogy tényleg nem kell rá minden nap figyelni, kényelmes, percre pontosan beállította a ciklusomat. Viszont minden mellékhatás jelentkezett, ami a gyógyszerektől is, többek között, hogy a libidóm egyenlő a nullával.

Egyébként én nem tudom, hogy hogy van az, hogy valaki nem érzi a jelenlétét együttlét alatt. Én mindig kiveszem, mert a férjemet borzasztóan zavarja, amit meg is értek, hiszen én is rögtön érzem ha felnyúlok.

2015. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én párom sosem érezte még.

En a gyűrű előtt 4 tablettát próbáltam, rengeteg mellékhatásuk volt, utolsó próbálkozás volt a gyűrű, és bejött. Semmi gond nincs vele. :)

Havonta 2x kell rá figyelni, nincs rá hatással a hányás, hasmenés, és tényleg ez a legalacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátló a piacon.


Nekem csak az a gondom vele, hogy drága, ugyanis 11000 Ft 3 gyűrű.

2015. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hatékony, nekem bevált. 2 évig használtam. De sajnos csökkenti a libidót.
2015. okt. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én egy hétig kibírtam, utána ment a kukába. túl soknak tűnt nekem tőle a lé ami egész nap folydogált. anélkül nincs ilyen problémám.
2015. okt. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!