Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót használtok? és mennyibe kerül egy hónapra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Novynettet szedek 10 éve. Nekem teljesen bevált, sosem volt semmilyen mellékhatása. Kb 6500Ft körül van a 3 havi adag

23L

2010. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bumbi02 ***** válasza:
szigszalag... h ha jó helyre ragasztod fel 100% eséllyel nem leszel terhes... kb 200 forint és jó az egy évre is...
2010. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak köszönöm, második meg nagyon vicces volt tényleg..
2010. márc. 10. 22:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Cypromix az egy havit nem tudom, 3 hónapra 2300
2010. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Hajajj.....Cypromix-el kapcsolatban- azért olyan olcsó mert olyan magas a hormontartalma! Ezt a gyógyszert azoknak a lányoknak nőknek írják fel, akiknek nem látni a bőrüket a sok pattanástól, vagy akiknek szakálla-bajsza nő.

Én Lyndinette-t szedtem, az is "olcsónak" tekinthető volt, 4-5000 Ft. De nem vált be egyáltalán, csökkent a libidóm, rossz közérzet, stb...Azonnal váltottam is- Gracialra, 7300Ft három hóra, és azóta nincs semmi gond, teljesen bevált.

Szerintem megéri drágább gyógyszert használni, nem ezen kell spórolni!

2010. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előtte se volt túl sok pattanásom, és köszi szőrproblémáim se voltak, és most sincsenek. Mindegy, nekem tökéletesen bevált eddig a cypromix, libidó az egekben, egy dekát se híztam tőle (vékony vagyok), más káros hatását se tapasztaltam még.
2010. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
gestomix 4800/ 3 hónap.
2010. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nem tudom, én ezt az orvosomtól hallottam. Egyik barátnőm szedte, és megkért rá, írassak neki, mert nem volt rá ideje elmenni, de mikor mondtam a dokinak hogy cypromixet írjon, akkor kérdezte, hogy a barátnőm szőrös e, vagy pattanásos e stb stb. Mondtam hogy nem, erre ő azt mondta hogy ezt nem fogja felírni... Aztán végülis elment a barátnőm is az orvosához, és felíratott más gyógyszert, alacsonyabb hormontartalmút.

Minél alacsonyabb a hormontartalma, annál magasabb az ára. Sajnos... Én az előző kommentem sem rosszból írtam- csakis jóindulatból ;)

2010. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bumbi02 ***** válasza:

igazábl második vlaszoló vagyok...

a fogamzásgátlót nem ugy kell szedned hogy megkérded a bnödet hogy ő miet szed... elméz szépen nögyógyászhoz az meg megmondja hogy milyet kell szedni.. internetenkeesztül laikuskén szted hogy mondanánk meg?

2010. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Laurina 7600 ft körül van de 3ad annyi hormon van benne mint a többi gyógyszerbe.

Nekem nagyon bevált első héten olyan volt mintha terhes lennék : hangulat ingadozás, reggeli rosszullét stb libidó csökkenés, de ezek hamar elmúltak

2010. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!