Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik számomra megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik számomra megfelelő fogamzásgátló tabletta? Hogyan deríthetem ki?

Figyelt kérdés

3 féle tabit szedtem eddig, egyikkel sem voltam megelégedve. Mindig az volt a baj, hogy egyszerűen lenyomta a libidóm 0-ra, majdnem ráment a kapcsolatom is. Ha nem szedem, nem érzem magam biztonságban, ha szedem, akkor meg egyáltalán nem csináljuk. Ha agyban van kedvem, akkor a testemen nem megy át az érzés. Folyton síkosítót kellett használnunk, és hiába akartam, nem volt olyan jó testileg.


Cypromix

Controvul

Jangee


Ezeket szedtem eddig. Magánorvoshoz járok, voltam trombózis vizsgálaton, de semmi egyéb vizsgálatot nem végzett(meg persze méhnyakrák, de az más). Hogyan deríthetném ki, milyen vizsgálatra kell elmenjek, hogy felmérjék mi lenne a legjobb nekem? Amivel megmaradna a szexuális éhség, de mégis védene.



2015. szept. 4. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

3 lánytestvéremnek és anyunak is a Meliane-t irta fel a doki, egyikünknél sincs ilyen panasz. (anyunál nem akarom tudni!!!!!!:D)

Hugomnál előszőr 2 másikat irt fel a doki mind2től hányingere volt. Ettől nem. Kérd, hogy irja fel ezt, hátha :) 23/L

2015. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

endokrinológia

nézess hormon szintet

2015. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet neked nem jó a 21 tablettás fajta. Nekem is lenyomták a libidót meg migrénes fejfájás, hízás (vagyis iszonyatos étvágynövekedés miatt), gombás fertőzés.


Most 24+4 tablettást szedek. Teljesen megvagyok vele elégedve immár 3. éve. És az orvos is ezt ajánlotta miután elsoroltam, hogy mik nem használtak eddig és mivel mi volt a gond. (Reziát szedek amúgy)

2015. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz más típusúval. Amúgy érdekes, én például a cypromix mellett (ami egyébként nem is fogamzásgátló, na de mindegy) semmi ilyet nem tapasztaltam, aztán szedtem gracialt és mistralt, ott igen. Esetleg próbálkozz meg ezekkel, hátha nálad fordítva működik :D
2015. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána fogok olvasni ezeknek! :)
2015. szept. 4. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!