Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kezdő Fogamzásgátló és antibio...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő Fogamzásgátló és antibiotikum kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőm most kezdett fogamzásgátlót szedni, az első levél utolsó szemét fogja bevenni vasárnap. Most hétfő óta antibiotikumot szed, keddig kell szedni. Kérdésem azlenne, hogy várható, hogy nemjön meg neki a 7napos szünetben, tehát mennyire zavar be a betegség?

Illetve, hogy mikor lehetünk először együtt más védekezési módok nélkül? Ilyen feltételek mellet mikor hat a góygyszer?


Előre is köszönöm.

Tudom biztos elegetek van az ilyen kérdésekből, de erre sehol nem találtam információt, pedig elolvastam a gyógyszerének a dobozát.

Elnézést, hogy hosszú lett, remélem azért valaki végigolvassa.

Köszönöm szépen!


2010. márc. 12. 18:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha számít valamit akkor Lyndinette 20 nevü gyógyszert szedi, ezt elfelejtettem.
2010. márc. 12. 18:48
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, olvastam neten is utána, de nem találtam.

Ezzel nemsokat segítettél, hogy belinkelted.

Először rákerestem google-ben és a tájékoztatót is elolvastam...

2010. márc. 12. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikum fajtától függ, hogy meddig fejti ki a hatását a szervezetben. Ha a barátnőd beszedte rendesen a tabit, akkor is elfordulhat, hogy nem jön meg a 7 napos szünetben, ne aggódjatok. Én legalább két hétig alkalmaznék (az antibiotikum utolsó darabjától számítva) kiegészítő védekezést. De ha biztosra akartok menni akkor patikába meg tudják mondani, hogy pontosan milyen fajta az antibiotikum,hogy meddig fejti ki a hatását, amivel ugye gyengítheti a fogigátlót. És akkor könnyebben tudtok számolni, de szerintem patikus is megmondja. Vagy nődokit felhívni.
2010. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
legérdemesebb a következő menstruációt megvárni. tudom hosszú idő de az a legbiztosabb ( háziorvoson szerint legalábbis)
2010. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!