Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sensonette 20 fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sensonette 20 fogamzásgátlóról vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem működik. 23/F
2010. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nők válaszát várom:)
2010. márc. 13. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem vált be, teljesen taccsra vágott. Ha tudni szeretnéd mi minden bajom volt tőle, csak olvasd el a betegtájékoztatóban a mellékhatásokról szóló részt. Na az kb. mind megvolt. :( Ettől függetlenül lehet hogy neked meg pont semmi bajod nem lesz tőle, tudod ez nagyon egyén- és szervezetfüggő! Ami másnak tökéletes az meg lehet hogy téged készítene ki teljesen!
2010. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én most térek át rá 1 hónap múlva, mert ugyanaz mint a lindy, csak árban olcsóbb, úgyhogy sztem ha előtte szedted a lindyinettet semmi bajod nem lesz, legalábbis én ez miazz nem parázok:)
2010. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ex-Lindys vagyok, ugyan az szóval no para, ha pedig ez lenne az első tablettát nem kell tőle tartanod, de tény hogy valakinek beválik, valakinek nem, és itt nem feltétlen a tabletta melletti terhességre gondolok, hanem a libidó csökkenésre, ciklus beállításra, súlyingadozásra, stb...
2010. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, én ma vettem be a 11. szemet, és eddig semmilyen mellékhatás nem jött ki :) szóval nekem tetszik. amúgy első fogamzásgátlóm.

16/L

2010. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én egy hete szedem, idáig nekem sem jelentkezett semmi, előtte nem is szedtem egyáltalán semmilyet..am én is 16/L:D
2010. márc. 24. 20:47
 8/11 anonim válasza:
Én 5 hónapja szedem, és a legutóbbi levél alatt történtek érdekes dolgok. Két hétig barnás, pecsételő vérzés, 2-3 naponta erős fejfájás. Viszont a menstruáció alatti görcsös fájdalmakat tompította, és ami még furcsa számomra, hogy a szedése előtt mindig csak a hasam fájt, most már a derekam is megérzi.
2010. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sensonette 75 / 30 mikrogramm tabletta 3x21 bontatlanul eladó! ( 3900 Ft + postaköltség) Érd.: caurage@freemail.hu
2010. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem is van még egy levél.. mert kb 7 kg-ot híztam tőle, úgyh inkább abbahagytam..
2010. szept. 26. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!