Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a vélemény/tapasztalat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény/tapasztalat a Gestromix fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom ma irta fel ezt az új gyógyszert, de még soha nem hallottam róla. Eddig Gracial-t szedtem (viszonylag elég drága), de semmi gondom nem volt vele, leszámítva talán az árát.Esetleg valaki szed ilyet? Ha igen, mik a tapasztalatok? Kösszi előre is!
2010. márc. 17. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött, míg másoknak más gyógyszertől csökken a libidó ettől neken nagyon is felerősödött. Tehát nekem nagyon jó.
2010. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gestomix ugyanaz mint a Lindynette 20 csak olcsóbb.

Anno Lindyt szedtem, most Sensonettet (szintén Lindy 20 koppintás) ami még olcsóbb és meg vagyok vele elégedve, bőröm szép, ciklusom beállt és véd.

2010. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszokat, remélem nekem is beválik!
2010. márc. 19. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!