Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok szerintetek most mi lesz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek most mi lesz?

Figyelt kérdés
' hónapja szedek Senima fogamzásgátló gyógyszert, három hét után abbahagytam, hogy ugye megjöjjön. Meg is jött egy nappal rá 3 napig, de én utána nem szedtem még négy napig mert az orvosom így magyarázta el. Abban a négy napban a barátom egyszer belém élvezett, és holnap minden esetre elmegyek orvoshoz,de érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek lehetek e ettől terhes, a normális válaszokat előre is köszönöm:)

2015. szept. 15. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sosem fogok megérteni két dolgot:

1. miért nem lehet egy egszerü hülyebiztos instrukciót követni, amit egy nálad sokkal okosabb ember türelmesen elmagyaráz, hogy mit kell csinálni

2. Miért él nemi életet az, aki hülye hozzá?

2015. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást kértem, hanem esetleg valami értelmes tanácsot. Nekem szó szerint így magyarázta el az orvosom, hogy egy hétig utána ne szedjem a gyógyszert. Azt nem mondta, hogy akkor kezdjem el ha véget ért a vérzésem.

De esetleg ha nem kioktatnál hanem egy értelmes válasszal segítenél, azt nagyon megköszönném.

2015. szept. 15. 20:00
 3/5 LePeDő ***** válasza:
Jól csináltad, 7 napot kell kihagyni, nem számít mikor múlik el. Így nem lehetsz terhes, hacsak nem volt valami olyan emésztőrendszeri betegséged, ami hányással, hasmenéssel járt volna és megakadályozta volna a gyógyszer rendes felszívódását.
2015. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hétig nem szeded azaz 1 hét szünet, majd utána megint szeded 3 hétig, ha van vérzésed mikor elkezded szedni megint, ha nincs. ennyi.
2015. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2015. szept. 15. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!