Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csalfa lányok! Létezhet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalfa lányok! Létezhet, hogy lesz egy olyan párotok/férjetek aki megengedi hogy megcsaljátok?

Figyelt kérdés

Gyerek, kocsi , ház , normálos család és maximális szeretet, de nem haragszik ha szeretőd vagy egyészakásaid is vannak?

Van ilyen lány? Mert pasi van..



2015. szept. 14. 02:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Maximális szeretet szeretőt tartani? Nice try, dude! :D
2015. szept. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az álmaidban tuti létezhet ha máshogyan nem is. :D
2015. szept. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 és #2 pedig inkább ezt a jövöt (szexuális jövőt, fejlődést) tudnám elképzelni , minthogy a melegházasság mindennapos legyen
2015. szept. 14. 03:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most is vannak nyitott kapcsolatok, azt nem tudom mennyire maximális a szeretet, de van ilyen.
2015. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan három házaspárt ismerek, akik nyitott házasságban élnek, ebből egy, ahol mindkét fél kalandozik, kettőben csak a nő, mert bár a lehetőség adott a férfinek is, nem él vele, de sőt, az egyik kifejezetten a feleség kalandjaira gerjed.

Sokkal színesebb a világ, mint az gondoljuk néha.

2015. szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez engem is izgat. Milyen lenne, ha a párom összejárna férfiakkal sexelni, mikor rájön. Velem meg nem igen sexel. De legalább akkor más dugja már meg úgy rendesen!
2015. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én férjem megengedi :)
2016. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!