Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Mit szerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaszi97 kérdése:

Leszbikus lányok! Mit szerettek jobban, ha valaki romantikusan 'meghódít', vagy direkt módon közöl mindent aztán lesz, ami lesz?

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Első :)
2015. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőben van valami erotikus.ez szerintem személyiségfüggő.van akinek nem áll jól a romantikus hódítgatás! :P (lásd,jómagam) :D


20/L/L

2015. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
direkt módon.
2015. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül romantikusan, de ha meghódít, és jól is csinálja. Külön jó, ha nekem is kell tennem a dolog érdekében. Ebben van izgalom, ez ébreszti fel az érdeklődésemet igazán, és ez ébreszti fel bennem a vágyat iránta, hogy rögtön nem hullik az ölembe.


A direkt módon közlős nekem nem.

2015. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleinte a direkt jobb, mert akkor nyílt lapokkal játszunk, nincs az, hogy most akkor kellek-e vagy sem, hanem tudok döntést hozni hogy igen-e vagy nem. Aztán ha mindkettőnknek okés a dolog, akkor úgyis előkerül az a hódítás is.
2015. jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet direkt módon közölni, az még nem jelenti azt, hogy nem kell utána "hódítania" :D


21/L/L

2015. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos, én bele a közepébe vágok általában, de ugyanúgy udvarolok is. :D Ha hozzám jön oda valaki, akkor elvárom, hogy normálisan viselkedjen, lehet direkt is, de ne bunkó. :)
2015. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akinomár válasza:
Mondja kajak a szemembe,hogy tudjam mi a szitu,ne én kelljen talágassam hogy akkor most mi a franc van
2015. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!