Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt hallottam a Lyndinette20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam a Lyndinette20 tabi az egyik amelyikben a legkevesebb a hormon. Igaz ez? Mennyi ideig tartanak a mellékhatásai és mennyi idő alatt szívódik fel egy tabletta a szervezetben?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én szedtem egy ideig. semmi bajom nem volt vele. a mostaniakban már nagyon kevés a hormon. általában 1 hét után hatnak, de én ki szoktam várni az egy hónapot. mellékhatásnak nem törvényszerű hogy kell lennie. nekem nem volt.
2008. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én még csak most kezdtem szedni, de egy kicsit nehéznek érzem azóta a kezem, vastagon, sötéten eresedik. Persze lehet h nem a tabitól van, de feltűnő h akkor kezdődött
2008. szept. 9. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ezt szedem már 1,5éve.Nekem nem volt semmi mellékhatása, meg igen ebben van a legkevesebb hormontartalom,de én mégis híztam tőle :S ,nah jó mellre is ,az meg ugye nem gond :D
2008. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szió!

Én a lyndinette 20 tabit már lassan 2 és fél éve szedem!

Semmi bajom, nem híztam meg, tény jó étvgyat csinál!

Ha olvastad a mellékhatásait a papíron, akkor ha valamid bevizesedeik, eresedik, bedagad, akkor érdemes orvoshoz menni, mert ő elküld rákszűrésre, vagy ha megmutatod neki vagy elmondod neki mi a problémád, pl.: amióta szeded ez és ez van, akkor ő kisegít! Nálam semmi nincs, a legjobb fogamzásgátló, igaz nekem ez vált be.

Orvos szerint 3 - 4 évig szedheted folyamatosan, utána 1 évet jó kihagyni, mert a világ még nem fejlődött fel, és ha hajlamos a meddőség nálatok akkor a tabi is lehet fő oka annak, ha meddő leszel! az az egy év tisztítókúra néven fut!

kb. ennyit tudok mondani!

Üdvözletem!

2008. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszotokat!
2008. szept. 10. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én 4 évig szedtem a Lyndinette20-at.Teljesen jó volt,nemrég hagytam abba,mert babázni szeretnénk.

Az első hónaptól kezdve beállt a menstruációm,és semmi mellékhatása sem volt.A bőrnek nagyon jót tesz,nagyon jó hatással van a pattanások eltüntetésére,szép lett az arcom tőle.Nekem nagyon bevált!!

2008. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!