Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom félni, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melinda- kérdése:

Van okom félni, hogy nem hatott a Pharmatex?

Figyelt kérdés
Egyetlen egyszer használtuk menzi előtt három nappal.(mert megjött) Nem élvezett belém nem volt szappanozás se előtt se utána. pisilt az aktus előtt megtörölte( azért írom mert hallottam ez is sokat számíthat) 15 perc hatóidőt vártunk majd nekiláttunk részemről volt orgazmus részéről majd csak később (nem bennem) csak előváladék kerülhetett belém. ennek már egy hónapja. csináltam tesztet az negatív lett. de valahogy még is aggódok. lehet csak túl dramatizálom ? Pharmatex lágy hüvelykapszulát használtunk.Csupán furcsa hogy utolsó két menzim napra pontosan jött meg ez meg valahogy nem... gondoltam rá hogy suli miatt sokat stresszelek.

2015. szept. 27. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha menzesz előtt használtátok, és Megjött rendesen, akkor semmi okod aggodalomra
2015. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :) azért aggódtam mert olyat is mondtak már, hogy attól, mert megjön még lehetek terhes.. elsőnek kicsit furának tűnt hogy még is hogy. azóta ma jött meg másodjára. viszont most három nap késéssel és valahogy nem tűnik túl rendesnek. pöttyözve vérzek( a betéten szinte semmi csak a wc papír véres miután megtöröltem) és a hasam is alig alig fáj ( máskor első nap vérzek mint állat és görcsölök nagyon) vagy lehet köze ahhoz hogy barátnőm adott egy c vitamin tablettát? vagy nem tudom. meg a suli miatt is sokat stresszelek ugyebár első évem az fősulin.
2015. szept. 28. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!