Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk, ti hogy mertek gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy mertek gumi nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

Nem féltek a nemi betegségektől?

Nem féltek,hogy a csaj nem szedi jól a bogyót?

Nem féltek,hogy direkt felcsináltatja magát és el kell venni,mert megöl az apja vagy,hogy fizethetitek a gyerektartást?

Nem féltek,hogy egy terhesség és/vagy nemi baj lebuktat a párotok előtt?



2015. szept. 28. 13:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%
De, én amúgy tényleg parázok ettől. Ezért szoktam ismeretlenekkel csakis popsiba ha nincs nálam gumi
2015. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%
nem élvezek bele... a partnereim meg általában olyanok, hogy elég igényesek ahhoz hogy ne kapjak el tőlük semmit
2015. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem szoktam gumi nélkül, max tartós párkapcsolatban fogamzásgátlás mellett. 22/F
2015. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2.-nak.


1. Az előváladékban is lehet életképes spermium.

2. Attól,hogy egy lány igényes,ápolt,nem kicsapongó és évek óta 1 palija van,még lehet beteg.


A válaszod egy baromság!


[link]


[link]

2015. szept. 28. 13:51
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

így van, nem élvezek ismeretlen csajba.

ok az esély megvan, de gumival meg annyira snassz az egész.

kockázatos, de ez van.


hameg jön h gyereket vár állítólag tölem..akkor bizonyítsa be. én nem járulok hozzá a dns vizsgált költségéhez...

2015. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Allando partnerem van. Egyikunk se szexel massal, igy az 1. es 4. pont kilove. Bizok benne, igy a 2. pont se jatszik. A gyerekvallalast meg evekkel kesobbre tervezzunk, igy a 3. se lenne realis.
2015. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"a partnereim meg általában olyanok, hogy elég igényesek ahhoz hogy ne kapjak el tőlük semmit"


Ha igényesek a partnereid, akkor ágyi poloskát meg hajtetűt jó eséllyel nem fogsz tőlük összeszedni.


A HPV, Chlamydia, HIV stb. terjedésének meg semmi köze az igényességhez, hacsak nem azt érted esetleg igényesség alatt, hogy a partnereid hypóval végeznek intim lemosást és alapos hüvelyöblítést minden óvszer nélküli aktus után.

2015. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

A nemi betegség az valóban para... Még ha igényes meg ápolt is a csaj. De néha kockáztat az ember... :)

Alap, hogy nem élvezek bele. Biztos az előváladék is veszélyes lehet, de én 2 év / heti 2-3 szex alatt csak megszakítással védekezem a párommal, és még mindig csak ketten vagyunk. Korábban sem volt ezzel probléma, nem hiszek az előváladékban. A popsiba és szájba élvezésben viszont hiszek. :)

2015. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"hameg jön h gyereket vár állítólag tölem..akkor bizonyítsa be. én nem járulok hozzá a dns vizsgált költségéhez..."


nem is kell majd a bíróság kirendeli a te költségedre :-D

drága mulatság lesz a perköltséget a dns tesztet és a ügyvádi díjat is kifizetnek :-D

2015. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"hameg jön h gyereket vár állítólag tölem..akkor bizonyítsa be. én nem járulok hozzá a dns vizsgált költségéhez..."


Nem is vagy köteles előre hozzájárulnod a költségéhez, ha nem akarsz. Amennyiben a nő téged jelöl meg feltételezett apaként, te viszont nem ismered el az apaságot, akkor a bíróság a nő kérésére egy határozattal elrendeli az apasági DNS teszt elvégzését, aminek a költsége többszöröse annak, amiből egy nem hatóság által elrendelt vizsgálatot megúsztatok volna, ha ebben közösen megállapodtok a nővel (több százezer Ft a kb. 45.000 Ft-ért magánúton elvégeztethető apasági DNS teszt helyett).


Ha esetleg önként nem jelensz meg a vizsgálaton az előírt határidőn belül, a rendőrséggel állítanak elő mintaadás céljából. Amennyiben a vizsgálat kizárja az apaságodat, a nő köteles utólag az államnak megtéríteni a vizsgálat megelőlegezett költségét, amennyiben pedig az derül ki, hogy te vagy a biológia apa, te vagy köteles ezt az összeget kifizetni, ha pedig ennek nem teszel eleget, akkor jogi úton behajtja rajtad az állam.


# 7


Ez a lány, aki ezt a kérdést kiírta februárban, 16 évesen, kb. két hét múlva édesanya lesz, mert ők is úgy gondolták, hogy a megszakított közösülés biztonságos. A hasonló kérdéseknél elég sokan leírták már, hogy ők, vagy a párjuk teherbe esett az előváladéktól.


A legjobb barátnőm kislánya szintén így fogant, csak ők már 26/28 évesek voltak és friss házasok, és pár éven belül amúgy is szerettek volna babát, így az első meglepetés után már tudtak örülni a meglepetés gyermekáldásnak.


Ezt a rovatot kamaszok is olvassák nem kevesen, szerintem neked is, nekem is, meg minden felnőttnek van abban felelőssége, hogy ne próbálja azt sugallni, hogy a megszakított közösülés biztonságos megoldás.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__66146..

2015. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!