Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ma este buliba megyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma este buliba megyek, előtte vagy utána vegyem be a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden este 9 óra körül szoktam bemenni a Femoden fogamzásgátlót, de ma bulizni megyek, és aggódok, hogyha esetleg hányásig fajul a buli, akkor érdemes -e hamarabb bevenni, hogy biztosan felszívódjon. Vagy vegyem be később, buli után, csak akkor az a veszély fenyeget, hogy elfelejtem. Mit javasoltok?

2015. okt. 2. 10:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha hányni fogsz, akkor tök mindegy, mert úgyse szívódik fel, akármikor veszed be időn belül...
2015. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

1. Mi lenne ha nem innád magad hányásig!

2. Ha bizonytalan vagy, hogy védeni fog akkor már csak azért se vedelj, nehogy öntudatlanul valaki megdugjon.

3. Egyébként meg növessz agyat.

2015. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
milyen gyökér xddDDD . .JD)D dmdmDpDD
2015. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mi bajotok van, nem kell vedelni ahhoz, hogy hányjak,volt már olyan, hogy beleittam véletlenül a pálinkaba és kijött egyből... és nem akarom megdugatni magam, majd a barátom megdug!
2015. okt. 2. 11:07
 5/25 anonim ***** válasza:
Ha elötte veszed be, akkor lesz esélye felszívódni!
2015. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Esküszöm írigyellek. Én nekem van 2 gyerekem 26 éves leszek ezen kívül van még kb 3 kapcsolatból 1 gyerek és sehogy nem tudok eljutni bulizni......


Pedig én is akarok hányni, szívni, bulizni, padon ébredni, zülleni, olyannal szexelni akit letagadok másnap


Minden tiszteletem vedd be nyugodtan 2 órával elöbb bőven fel fog szívódni.


UI: Anno 15-16 évesen én egy kanál zsírt benyomtam buli elött hogy jobban csússzon a Wiskey :)

2015. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne alazd meg magad h hanyasig fajul a dolog. Egy lanynal ez undorito!!!!!! Tudd hol a hazar es ne rugj be!!!

24l

2015. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem értelek titeket, ez egy szimpla buli lesz, felelősségteljes nő vagyok, nem azért megyek bulizni mint a tizenéves p*csák, akik azért mennem, hogy felszedjék őket. Én csak szeretek mindenre gondolni, arra is, hogy mi van, ha esetleg kihányom a tabit. Nem tudom,hogy hol a gond, nem minden hétvégén járok el, és nem ébredek idegen férfiak mellett.
2015. okt. 2. 12:51
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Aki nem bírja az italt az ne igyon. Ennyi erővel inkább dugasd meg magad, a hányásnál az is elegánsabb.
2015. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mi a szarért dugatnám meg magam???
2015. okt. 2. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!