Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ma este buliba megyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma este buliba megyek, előtte vagy utána vegyem be a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden este 9 óra körül szoktam bemenni a Femoden fogamzásgátlót, de ma bulizni megyek, és aggódok, hogyha esetleg hányásig fajul a buli, akkor érdemes -e hamarabb bevenni, hogy biztosan felszívódjon. Vagy vegyem be később, buli után, csak akkor az a veszély fenyeget, hogy elfelejtem. Mit javasoltok?

2015. okt. 2. 10:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%
mert egy retardált vagy, de ez most mellékes.
2015. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd be elobb 1-2oraval mint szoktad, nem lesz baj belole. Ha a beveteltol szamitva 3-4oran belul hanysz vegyel be megegyet. Szoval vidd magaddal :)
2015. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én okosabb vagyok annál, hogy veled vitatkozzak, hogy ki a retardált és ki nem :-)
2015. okt. 2. 14:09
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
nyilván. ez látszik is a szórakozási szokásaidon.
2015. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Buta emberek között nehéz józanul jól érezni magam :-)
2015. okt. 2. 14:17
 16/25 anonim ***** válasza:
47%

nyilván. Biztos ezt gondolják azok is akik a szórakozóhelyen a közeledben vannak.


Számomra az nem tartozik az okos kategóriába aki elmegy egy discoba tucat zenét hallgatni, majd hányásig issza magát. persze kinek mi.

2015. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaj most megszólalt a sok bölcs ember. Nem tudom mit képzeltek magatokról. (Akinek nem inge..)

Miért is tartozik rátok, hogy más embernek mi a szórakozás? Marhára nem mondta a kérdező egy szóval se, hogy annyit iszik széthányja magát és random emberekkel fekszik majd le. Annyit mondott, hogy aggódik, mivel máskor már egy nagyon kevés mennyiségű alkohol után is előfordult. Azt se mondta, hogy befog rúgni. Idióták. :D

2015. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ez valami gangbang buli lesz xdDDD
2015. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

KÖZBEN!

A buliban vedd be! Valakiét!És alkohollal az antibébitablettát. Rúgjál be mint az atom, és kerüld ezt az oldalt!

2015. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az itt irkáló 30 éves szűzek mondják hogy ne igyál. Akik még házibuliban sem voltak soha. Okos vagy, mert gondolsz mindenre. Lehet berúgsz, és végigmennek rajtad hárman is, de gyereket nem akarsz.
2015. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!