Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Háromszor élveztem bele a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromszor élveztem bele a barátnőmbe a hétvégén (menstruáció alatt), mennyi az esélye, hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés

Kérdeztem, hogy biztos nem lesz-e baj, ha óvszer nélkül szeretkezünk, ő meg azt mondta, hogy nem, hiszen menstruál és olyankor nem történhet semmi. Én meg most utána néztem és csak most olvasom, hogy ez egy hülyeség. Nagyon félek most, hogy mi lesz, ha teherbe esik, akkor nekem végem, nagy hülyeséget csináltam, utána kellett volna járnom és nem rá hallgatni!

Mikortól lehet biztosan tudni, hogy terhes-e vagy sem ? 2 hét ? 3 hét ?


20F 19N


2015. okt. 5. 09:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

ja, esélyes, persze kicsi esély, de esélyes. Ha neked erősebb a spermád és a nő is elég termékeny típus akkor simán lehet.

Gratula amúgy!

2015. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Imádkozok!!
2015. okt. 5. 22:52
 23/27 anonim ***** válasza:

Az nem a legbiztosabb módszer!

Legközelebb valami hatásosabbat próbálj!

2015. okt. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem kell betojni :) Esélyes, mert persze, de nagyon pici az esély.
2015. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, én túl vagyok két terhességen, mindkettő akkor foggant mikor mensziztem. Gondolom azóta mióta feltetted a kérdést, már van válasz de leírtam azért hogy mi is lehet a játék vége ;-)
2015. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi as hiogy amit irtál hogy három szohr élveztél bele? Hàrom szohr dugtad meg ? Vagy egy orgazmussal három szohr élveztél bele? Mert egy orgazmussal egyszer lehet csak bele élvezni ha viszont ragaszkodunk az elözöleg felett gondolatra akkor hàrom külömbözö nemiaktusrol beszélûnk. ( Persze egy és ugyan az a személyt gondolom a hàrom külombözö nemi aktus szenvedö a lánya ebben a szituációban ha jól kivettem a gondolat menetét) szoval Nem fej tetted Ki hogy egy nemi aktus vagy több nemi aktus eredménye képpen volt az orgazmus - illetve hogy téged idézzelek a primitiv fogalmazásod - a bele élvezéstöl illetöleg. Mivel a felmerülö kérdésben a válasz egyedul lehet egy organ us esetében vagy megszakitott hàrom külömbözo nemi aktus esetében mert akkor van idö megszakitás ami egy egy nemi aktus utani faogamzasi idöt van maga után amikor az ondó be spriccel illetve behatol akkor a peteéresre hàrom kulombözo nemi aktus esetében hàrom szöros a lehetösége a teherbe esés frekventált átmenetileg véglegessen ideiglenesitve szituációjának a helyzetére. Abban a kultúrában és szocializációs környezetben, amiben mi itt Európában élünk, nem fér bele az átlag ember erkölcsi értékrendjébe egy ilyen eset felett komolyabb következmények nélkül eltekinteni. Ha ettől eltérő felfogása van valakinek, az nem jóságnak, vagy intelligenciának, hanem devianciának számít. Hála istennek, a törzsközösségi társadalom színvonalát itt Európában sikerült kinőni, és ez együtt jár olyan hátrányokkal, hogy bizonyos viselkedésformát a többség nem fogad el természetesként.De minden esetben segiteni kell az arra ràszorulóknak hogy ne èrezzèk elveszetten magukat ebben a rohanó vilàgban a tàrsadalom kivetett perifèriàkban ahol szemet becsukta tovàbb lèpnek segitsèg nèlkül az arra ràszorúloknak. Segítsünk egymàsnak hogy màsok is segítsenek nekünk!
2015. dec. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ideznem a nogyogyaszaton a korhazban a dokik mondatat:" Ha volt vedekezes nelkuli szex barmikor teherbe lehet esni akar meg menszesz alatt is. ! " Ha szabalyos a ciklus ugyan az esely nem sok de van. Huzz gumit inkabb ilyenkor is;)
2015. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!