Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlot szedek mar 4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlot szedek mar 4 honapja, de nem ertem azt peldaul hogyha a tabletta 2. Heten ki hagy valaki egy szem tablettat akkor mar gyengul a hatas es azonnal teherbe eshet? De akkor a 7 napos szunetben hogy-hogy nem gyengul?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ,milyet szedsz!


7napos szünet azért lett kitalálva,mert mellette 21 napig annyi hormont kapsz,hogy a maradék 7napba is annyi jusson, hogy ne induljon be a peteérésed.

2015. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) en Deciorat szedek, es ha ki hagynak egy szemet es nem potolnam hanem masnap ugyanugy folytatnam a tobbit mint eddig..akkor sok esely van arra hogy a tabletta mar nem fog 100%-os vedelmet nyujtani?
2015. máj. 15. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha már 4hónapja szeded,akkor nincs rá esély,megnyugodhatsz
2015. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tabletta csak akkor véd a 7 napos szünetben, ha a szünet után folytatod is a következő levéllel, azért ezt is jó, ha tudod. Mert ha valaki a gyógyszerszünet után nem folytatja, akkor már a szünetre sem biztos a védelem!

És teljesen mindegy, hogy 4 hónapja van 4 éve szeded, ha kihagysz egy szemet a levélből, akkor már lehetsz terhes!

Mivel a mai fogamzásgátlók annyira minimális hormontartalommal rendelkeznek, hogy egyetlen szem kihagyás is növeli a teherbeesés esélyét, mivel egyetlen nap is képes kiürülni!

Úgyhogy amennyiben hagytál ki szemet, amit nem pótoltál és éltél úgy nemi életet ez idő alatt, hogy nem alkalmaztál kiegészítő védekezést, akkor fennáll a terhesség lehetősége!

2015. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem hagytam ki tablettat.. Csak szombaton tabletta bevetele utan kb. 3es fel ora elteltevel hanytam..es nem potoltam
2015. máj. 15. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!