Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma voltam orvosnal es a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam orvosnal es a yasminelle fogamzasgatlot irta fel az orvos. Mennyi idot kell varni amig lehet ovszer nelkul szeretkezni? Es honnan kezdem el szedni?

Figyelt kérdés
Azoknak akik tanacsolnak a biologia orat vagy biologia tankonyvet, elmondom h nemreg vesztettem el a szuzessegem es fogamzasgatlora szeretnek atteri,nekem 6. osztalyba beszeltek ilyenekrol es akkor meg a sex nagyon tavol allt tolem, utanna a szakomon biologiat nem tanultunk.
2010. márc. 17. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legbiztonságosabb,ha 1 hónapot vártok és utána mehet óvszer nélkül is.A tabit a mensi első napján kell bevenni.Ha az pl. egy szerdai nap,akkor a szerdaival,hogy jobban átlásd,hogy mindet bevetted-e,nem kavarodsz össze.
2010. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Máris kezdheted!
2010. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátlónál minimum 2 hét,de a tuti az egy hónap.Én elmenet orvoshoz és megkérdeztem hogy szedhetem e a mercilont! monta hogy igen(ebben van a legkevesebb hormon) sztem szedd ezt.menstruáció 5.napjátol elkezded és vigi szedsz egy levelet.utána meg fog jönni és igy tovább.
2010. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves "okos és értelmes ill. nagy-tudású" kérdező!


Ma voltál az orvosnál, akkor mi az istenszntf*száért nem kérdezted meg tőle, ha ennyire tudatlan vagy?


És ilyenek akarnak elkezdeni nemi életet élni! Siralmas...

2010. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kiegészítenem, hogy az újabb nagy-tudású előttem szólónak ki a f*sz mondta, hogy a menstruáció 5. napján kell elkezdeni szedni?
2010. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

K*rva Isten f*szaert azert, hogy legyen amibe te bele kossel, kivancsi lennek maskep mi a nyavajaba kotnel bele.

Szerinted nem volt szandekomba? Megkerdeztem, hogy milyen gyogyszerek mellett nem lehet szedni, vesemnek gyogyszert szedek es mellette szedhetek-e fogamzasgatlot stb...tudod nem vittem listat, hogy most mit kell megkerdezzek. es ki ment a felyembol. Nagy oromodre nem kerdeztem meg, hogy legyen mibe bele kos, mert maskep nem lenne mit irjal.Hulye barom allat.

2010. márc. 17. 22:07
 7/12 A kérdező kommentje:
De a te nagy inteligencia szinteddel nem latsz a szemedtol, ha nem tunt volna fel azt irtam, hogy nemreg vesztettem el a szuzessegem, ami azt jelenti a gyengebbek kedveert,ebbe az esetbe neked szol, hogy mar elek nemi eletet.
2010. márc. 17. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor pedig szépen megfogod a kicsi kezeddel azt a retkes telefont és felhívod! Ennyi.


Egyébként Szép Estét! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kicsi kezemmel inkabb a billentyut potyogtettem es megkerdeztem itt, es negyed 12kor (nem Magyarorszagi idobe, mert nem ott elek) nem fogom csak ezert felhivnom. Hiszen ez az oldal annak van h kerdezzen az akinek kerdese van. Megkaptam a kerdesemre a valaszt, ugyhogy nincs miert felhivjam
2010. márc. 17. 22:13
 10/12 A kérdező kommentje:
Szep estet kivanok en is neked
2010. márc. 17. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!