Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek durva hogy 11...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek durva hogy 11 évesen már nem vagyok szűz? Nem megerőszakoltak csak lefeküdtem a fiúmmal. és ha nem jött meg a menzeszem késik már vagy 10 napja lehetek terhes? Nem védekeztünk és a mensi mindig pontosan megjött. :@

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 13:31
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:
20:23 vagyok és most röhögök basszus tényleg nem tudtam rendesen leírni xdddddddddddddddddd -.-
2012. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 Allenicor válasza:
0%

Úristen, Most mondok valami érdekeset neked hogy az eszed észbekapjad.EGY SZÉGYENTELEN RiB@NC VAGY!!!én 11 évesen még pörgettyűztem, nem hogy b@sszak eggyet! Komolyan mondom te csak egy cigány lehetsz.(Vagy FAKE!)


Most Kedvesen: Lehetsz terhes 100% nem védekeztetek nagy hiba volt.És anyud vigyen el nőgyógyászhoz , nyugi nem mondja el az doki anyudnak hogy a szentélyt felpörgették.

De édesanyádtól tuti kapni fogsz garantált , ha beindul a szülésed.Ha megtehetném kapnál tőlem egy nagy taslit.Vártál volna 7 évet és aztán mehet.Amúgy ha megtetted akkor miért érdekel más véleménye? az emberek 5% jól néz rád a 95% nem.


Ennyi volt.Jó szülést :)

2013. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 Allenicor válasza:

Jah és bocsi nem olvastam el amit írtál kedves kérdező, mert sok ilyen igaz kérdést láttam ezzel kapcsolatban hogy ideges voltam hogy erre süllyedt a világ szóval csak rámentem a válasz gombra és mondtam a magamét.


Előre is bocsi :$

2013. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
35%
Kedves rasszista,analfabéta válaszolok... Szerintetek a cigányok kezdik hamarabb??? :) én nem így vettem észre.. A környezetemben a környezetemben a cigány lányok 70% 18 éves kor körül szűz... Ezt a magyaroknál nem mondhatni el mert 18 éves korukra több f...t fogtak, mint kilincset... Szerintem rajtatok is átment már egy jó pár ember...
2013. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
azta.rvaistenitdebaromvagy
2014. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 KisCsibe13 válasza:

SZia!

Én is 11 éves vagyok, már nekem is meg van rendszeresen a mensi, és a koromnál többnek nézek ki, de van annyi eszem hogy nem szeretkezem ilyen idősen. azért még bőven várhattál volna legalább egy 8 évet :S

2014. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:
Te egy elmebeteg állat vagy! Én is 11 éves lány vagyok, de bmeg nem fekszem le a pasimmal! Mi lesz belőled gyerek? 11 évesen -,- A szüleid biztos büszkék lehetnek rád...
2016. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 Tompa Gergely ***** válasza:

Anyuka szól a kislányának hogy hová mégy ilyen késön?

Mire a kislány hát hova mennék discoba?

13-évesen discoba?

De anyukád 23.-dik szülinapját meg elfelejted?

2016. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
Szia!én jelenleg 11 vagyok és van egy 15 éves fium(már volt orális eggyüttlétünk)ennyi évesen akárki lehet szerelmes és manapság nagyon sokan korán érnek én például nagyon!9éves kortól akárkinek lehet mensije amúgy.ja és tényleg korán érő tipus vagyok amugy sokan mondták már,hogy kinézek 15-18 ig nem hazudok!sztem egyáltalán nem gáz én fiummal tervezek ilyesmit is deh majd inkább 12évesen vagy 13 és ez teljesen normális ha már egy fiuval/lánnyal elég rég óta eggyütt vagy és úgy érzed készen állsz rá és nemfogod megbánni nyugodtan csináld.vannak 11 évesek akik már érettebbek mint akármelyik 17 éves és van olyan ember is aki 17 éves és még tök gyerek. A korán érésről senki sem tehet az csak úgy van és kész!ez meg hülyeség,hogy mennyél barbizni meg fasz tudja én 4 éves koromba barbiztam utoljára.😉manapság már 10+ fölött akármikor elvesztheted és ez tenyleg teljesen normális🙃
2020. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
pöcs
2022. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!