Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » "Szandál+zokni: 100% fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szandál+zokni: 100% fogamzásgátló. " Miért?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 5. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebben ne keress logikát, ez csak egy poén.
2015. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a legjobb kategóriába raktam. Arra lettem volna kíváncsi, hogy miért éppen a szandál és a zokni a poén tárgya. És nem akartam a saját következtetésemmel befolyásolni a kérdésemre adott választ.
2015. nov. 5. 00:33
 3/11 A kérdező kommentje:
* a következtetésem leírásával...
2015. nov. 5. 00:35
 4/11 anonim ***** válasza:
ezt most komoylan magyarázni kell? azért mert a zokniszandál gáz. abban tényleg nehéz becsajozni, erre a poén.
2015. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Miért gáz? Nem lehet egyszerre olyan "meleg és olyan hideg" is egyszerre, azaz, olyan langyos az idő, hogy a szandál alap legyen, de legyen zokni is a lábon? És mi fogja fel az izzadságot? Éppenséggel egy ilyen higiénikus döntés a jobb csajokat vonzza. Még nem tapasztaltam amit mondasz, hogy nehéz úgy becsajozni. Azoknak a csajoknak akiknek az gáz, hogy zokni is van a lábon, meg leginkább gáz csajok - szerintem. Még, hogy ha ez is a magyarázat a "poén"-ra; nem állja meg a helyét, vagyis marhaság.
2015. nov. 5. 00:57
 6/11 A kérdező kommentje:
4# De, köszönöm, ezt a választ vártam.
2015. nov. 5. 00:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Valami wannabe "divatdiktátor" egyszer régen kitalálta, hogy szandálhoz zoknit felvenni igénytelenség, meg "ciki" és azóta vált ez vicc tárgyává. Amúgy semmi értelme. Volt pár éve a Fila táska őrület, akinek az volt, azt is ugyanígy cinkelték.
2015. nov. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm.
2015. nov. 5. 01:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert ski ilyesmit hord azzal egy no sem all szoba :D
2015. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok nagy divatozó de az alap öltözködési szabályokat azért be szoktam tartani, hogy ne röhögjönek ki.


- Maximum három színből öltözködj hogy ne legyél bazári majom. A kevesebb néha több

- Megfelelő méretű ruhát válasssz...

- Nyitott elejű szandálhoz nem veszünk harisnyát. Ennek megfelelően szandál zoknit sem húzol. Ha az idő zárt cipőt kíván húzz sportcipőt.


Ha az emberek arra gerjednének, hogy a másik milyen "praktikusan" öltözött fel, mindenki melegítőben járna mindenhova.... De a külsőségek fontosak így nem árt ha valaki legalább az alapvető szabályokkal tisztában van függetlenül attól van-e éppen értelmük vagy sem.


Mindetőtl független ha te szandál zokniban érzed jól magad akkor hordd azt. Ha emiatt nem akar valaki megismerni az hülye, de attól ha szól neked hogy ne hordd már mert elég ciki még nem lesz divatmajom, csak segíti a társadalomba való beintegrálódásod...

2015. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!