Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jött még meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött még meg a barátnőm menstruációja? (fogamzásgátló mellett)

Figyelt kérdés
Rezia fogamzásgátlót szed a barátnőm már 5-6 hónapja és eddig nem volt semmi gond vele csak most az utóbbi időben a mai nap kellett volna megjönnie neki de még semmi nem történt. Befolyásolhatja az idegesség vagy a betegség? és ugye az nem gond HA esetleg véletlenül egy nagyon keveset "beleélveztem"? nem merek nem is akarok és nem is állt szándékomban csak alig tudtam kihúzni és úgy éreztem hogy egy kevés ment bele. Ugye nem lehet terhes? hány napja van még hogy megjöjjön neki a menstruáció? és késhet többet is akár?

2015. nov. 7. 09:22
 1/6 A kérdező kommentje:
A mai nap veszi be a 4.-ik zöld tablettát azaz az utolsót.
2015. nov. 7. 09:31
 2/6 anonim ***** válasza:
késhet neki
2015. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy nap késésben nincs semmi. Emiatt ne aggódj.

Ha fogamzásgátlót szed akkor nem gond ha beleélveztél.

Ha már 1 hete késik neki akkor érdemes egy tesztet csinálni, orvoshoz menni..

2015. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogamzasgatlot szed miert nem elveztel meg bele? Nyugodtan. Baj nem lehet!

Es keshet neki akar megfazas vagy stressztol. Nyugalom :)

2015. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És miért nem a barátnőd érdeklődik ezügyben, miért neked kell utánajárni a dolognak?

Először is érdemes tisztázni, hogy a fogamzásgátló tabletta lényege pont az, hogy gátolja a fogamzást, azaz megakadályozza a teherbeesést. Ugyan nem 100%-os, de az óvszer sem az, viszont mindkettő megbízható módszer. Így teljesen felesleges idő előtt kihúznod belőle a nemi szervedet, ugyanis nyugodtan beleélvezhetnél. Pont erre való. Így csak tönkreteszitek a szexualitás élményét, hiszen azon görcsöltök, hogy kihúzd időben, emiatt neked az élmény sokkal rosszabb is lesz, mint ha nem hagynád abba a vége előtt.


Én két éve szedem a Reziát, a párommal kb. heti 5-6-szor szexelünk, minden egyes alkalommal bennem megy el, és érdekesmód nem esek teherbe tőle... Késhet egyébként a barátnődnek nagyon sok dolog miatt, de nekem pl. eleve úgy van, hogy nem is mindig pontosan jön meg, hanem 1-2 nappal előbb vagy később, ez előfordul a tabletta mellett is.


Egyébként ha már így érdeklődsz a dologról, az lett volna a minimum, hogy leírod, hol tart most a barátnőd a levélben, amit épp szed.

2015. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ennyi késés miatt még ne aggódj, én is tablettát szedek de csak néha megy el ott a párom sztem ezzel nincsen semmi gond
2015. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!