Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Discoban hogy kell táncolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discoban hogy kell táncolni egy csajjal? . úgy hogy egyúttal figyelmes is legyek vele?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
ez is egy fogamzásgátló módszer? Szólj ha be vállt :XD
2010. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Figyelmes?:D Az igen. :D

A diszkóra ne úgy gondolj mint bármi más helyre ahol megismerkedsz egy csajjal. Ott nem ilyenekkel kell törődni. Szórakozni kell, ahogy neked jól esik. A felnőttek játszótere. Az sem volt figyelmes mikor ismeretségtől számítva öt másodperc múlva megcsókoltam, markolásztam a seggét, a csajnak mégis élvezte.


Azt is megértem ha nem ilyen csajokra vágsz, de azt meg nem biztos, hogy a diszkóban kel keresni.

2010. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
A diszkóban a párkeresési etikett nagyjából megegyezik az állatvilágban megismertekkel
2010. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
NE járj diszkóba... :), az a köcsögöknek való :) XDD
2010. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azt mondjátok hogy kell a csajjal táncolni, ne a rossz kérdésen lovagoljatok
2010. márc. 20. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:
hát, álj mögé, hadd rázza aseggét neked, vagy szemtől szembe táncoljatok, vagy hátulról karold át stb..
2010. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a discoban, (bár csak néhány bulin voltam)nem táncolnak, csak részegen rázzák magukat, ugrálnak tapsolnak, és ha nem iszol alkoholt akkor szóba sem állnak veled. Én kerülöm az ilyen helyeket, mert szerintem nem emberhez méltó.
2010. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ahogy látom, még nem igazán kaptál értelmes választ a kérdésedre.

Egy discoban lazulni szoktak, hát csináld ezt te is!

Lazulj, ne görcsölj.. és kövesd a partnered mozgásait.

Esetleg nézz el egy-két mozgást azoktól az emberektől, akik körülötted táncolnak.

2010. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Bármilyen hihetetlen, egy discoban is lehetnek normális emberek. Én is járok discoba, de nem szoktam az asztal alá inni magam, és eddig nem csak bunkókkal futottam össze. Természetesen nem ez a legmegfelelőbb hely csajozásra/pasizásra, de tény, hogy a legnyilvánvalóbb. Ha táncolsz egy csajjal, a legfontosabb hogy ne tapizd. A derekát természetesen megfoghatod, de lejjebb ne nagyon. Ha valaki a fenekemet markolássza, hát biztos hogy egyből elhajtom.(persze ha az illető benne van az egyéjszakás kalandban akkor az más) Ne ácsorogj egyhelyben, az elég kiábrándító szóval legalább egy minimális mozgást produkálj. Ne lógj folyton rajta, attól h egymással táncoltok, nem kell mindig összetapadni. Persze össze is ölelkezhettek és akkor egyet jobbra, egyet balra, vagy úgy is h háttal van neked. Igazából nagyon nehéz mindezt leírni, mert az ember vagy érzi a ritmust vagy nem. Ha úgy érzed h nem a tánc a te műfajod, akkor próbálkozz a bárpultnál :)
2010. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

(előző vagyok) Azt hiszem kicsit félreérthetőre sikeredett a válaszom :)

"Ha valaki a fenekemet markolássza, hát biztos hogy egyből elhajtom.(persze ha az illető benne van az egyéjszakás kalandban akkor az más)"

Szóval ezt úgy értettem, h ha a csaj akivel táncolsz, benne van az egyéjszakásban, akkor nyugodtan fogdoshatod mindenhol, de egyébként ne nagyon :)

2010. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!