Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek de citromével szeretném eltolni a menstruációm. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ha tovább szedem a következő levéllel nem jönne meg , viszont sok helyen olvastam, hogy nem túl egészséges így eltolni. Így gondoltam, hogy bevetem a citromleves módszert, vagy a kettő kizárja egymást szerintetek?

2015. nov. 16. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
en ciciket szeretnek noveszteni, mit ajanlasz ra, mivel borogassam?
2015. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyógyszert szedsz, akkor nincs menstruációd, így azt eltolni sem tudod. A gyógyszerben meg van annyi hormon, hogy az ilyen hókuszpókuszok ne hassanak a megvonásos vérzésre.
2015. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egek....
2015. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem úgy tolod el, hogy

- vagy nem szeded végig ezt a levelet, hanem az utolsó 2-3 szemet meghagyod, megtartod a 7 napos szünetet, és utána veszed be a megmaradt 2-3 szemet, aztán folytatod a következő levéllel szünet nélkül (tehát ez a levél 2-3 szemmel hosszabb lesz,míg az előző annyival rövidebb)

VAGY

- végigszeded ezt a levelet, és még beveszel 2-3 szemet a következő levélből, megtartod a 7 nap szünetet, aztán pedig folytatod a 2-3 szemmel kevesebb levéllel (így az előző ciklus hosszabb lesz, a következő rövidebb)


Én is szoktam így tologatni, hogy pár szemet csak hamarabb vagy később szedek, így egy nap napot tudsz tolni, és ez nem gond. Azt hülyeségnek tartom, hogy szünet nélkül szedd be a két levelet egymás után, mert így valszeg a második levél szedése alatt folyamatosan pecsételsz majd. Egy pár szem tologatástától nem lesz pecsételés, én is csináltam már így.

19L

2015. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Igza van az utolsonak kiveve h kevesebb szemet nem szabad beszedni mindig meg kell lennie a 21 szemnek
2015. nov. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDDDDDDnajó
2015. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy éve szedem, 1-2 szemtől semmi baj nem lesz.
2015. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább szedjen szünet nélkül 2 vagy akár 3 levelet is, az égvilágon semmi baja sem lesz (nőgyógyász mondta). Én is csináltam nemegyszer, semmi bajom, illetve köztivérzéseim sem voltak... Sokkal jobban megbolygatja az összevissza pár db szemekkel.
2016. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!