Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki viszi a gumit a fiú vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szozs kérdése:

Ki viszi a gumit a fiú vagy a lány?

Figyelt kérdés
Ha mész diszkóba vagy munkahelyre vagy bármerre ki viszi az óvszert?

2015. nov. 20. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Én ilyen helyekre nem viszek óvszert, de amúgy bárki viheti.
2015. nov. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki dugni akar. De inkább a pasinál legyen, bár az is elég tré ha egy pasi az ilyen kapcsolatokra szorul rá.
2015. nov. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férfinél mindig legyen!
2015. nov. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok, nőként. Na mondjuk nem hiszem, hogy előfordulna, hogy így random szexeljek valakivel, de hát ki tudja, sosem akarok nemibeteg lenni ilyen hülyeség miatt.
2015. nov. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy férfinél mindig legyen óvszer, de abból sem történt még baj, ha a nőnél is volt. Ellenkezőjéből már igen.
2015. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem inkább a fiúknál jellemző, hogy mindig van náluk egy kettő. nálam pl sosincs ha ilyen helyre megyek mert nem is várom h random idegenekkel majd lefekszem...ha meg tudom h olyan sráchoz megyek, akivel esélyes h szex is lesz, akkor nála általában van. ha nincs lemegyünk együtt venni, vagy odafelé veszek ha megkér vagy akármi. én külön nem szoktam vinni magammal meg nincs is nálam. ha veszek, akkor is odaadom a srácnak és legyen nála.


23L

2015. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. nov. 26. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!