Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi viszi rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi viszi rá a fiús lányokat hogy fiúsak legyenek?

Figyelt kérdés
Miért nem akarnak lányo(sa)k, nőiesek lenni?

2014. ápr. 10. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert épp lázadnak, nekem is volt ilyen korszakom. Kinövik ha fiatalok, és nem leszbikusak bár ő közöttük is van aki nőiesen öltözik.
2014. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Semmi. Van, aki egész egyszerűen ilyen, így érzi jól magát. Miért baj ez?
2014. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És ha nem növik ki?
2014. ápr. 10. 17:54
 4/17 anonim ***** válasza:

Engem az vitt rá a fiús öltözködésre, hogy zavart ha megnéztek és utánam szóltak az utcán.


19/L

2014. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Mert így érzem jól magam? A bővebb, nem simulós ruhákban?


Kényelmetlen a testhez simulós felső, vagy nadrág. Nem érzem jól benne magam, idegen. A magassarkú, vagy bármilyen másik nőies cipő elképzelhetetlen. Fiúk között nőttem fel, mindig velük éreztem jól magam, sosem voltak nőcis dolgaim. Állítólag kiskorom eldugtam a kis szoknyácskákat, hogy anyu ne tudja rám adni őket. (olyan régen volt, hogy nem is emlékszem rá.) Ezzel valószínűleg így születtünk....


24/L

2014. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nana. Egy valamit tisztázzunk: nem provokáció és támadás céljából írtam ki a kérdést.


Objektív véleményeket várok.

2014. ápr. 10. 18:02
 7/17 anonim ***** válasza:

Ebben mi nem volt objektív? Nem értem a kérdést, mi az, hogy "mi viszi rá őket"? Miért kéne rávinni valaminek erre? Alapból így jön.


Amúgy látom, fentebb írta valaki, hogy utána szóltak, ha nőiesebben öltözött. Nekem is van olyan élményem, hogy egész középiskolát így vittem ki, majd mikor eljött a szalagavató ideje, és mellé az elegáns kosztüm, akkor kaptam meg a saját bátyámtól is, hogy "te így is tudsz kinézni?" Illetve kedves osztálytárstól is, hogy "húha". Nem kell húha, jobban szeretek beleolvadni a szürke háttérbe, és nem szeretem, ha felhívom magamra a figyelmet.

2014. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem neked céloztam az objektív vélemény nyilvánításra való felszólításomat. Nagy általánosságban címeztem mindenkinek.


A negyedik hozzászólása alapján nem jön alapból. Mint ahogy levezetted.

2014. ápr. 10. 18:15
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztos van, aki direkt választja. Nem akar kitűnni.
2014. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne teljes mértékben biztos, hogy pont így nem fog kitűnni az emberlánya.
2014. ápr. 10. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!