Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Este nagyon részeg voltam, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este nagyon részeg voltam, és anya adta oda a fogamzásgátlót, hogy vegyem be de erre reggel nem emlékeztem és bevettem a mait reggel 8-kor, mert azt hittem h tegnap nem vettem be. Most mit csináljak? Már nincs sok a levélből, még kettő van rajta.

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 08:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon hányingerem van. Kihányjam gyorsan?
2008. szept. 14. 08:35
 2/21 A kérdező kommentje:
Jah és egyébként több mint fél éve szedem.
2008. szept. 14. 08:39
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne kihányni.

Szerintem nem lesz semmi káros hatása


Üdv: T

2008. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jó de ezek utámn a köv kettőt mikor vegyem be? Holnap is reggel? és majd a 7 nap kihagyás után kezdhete megint este?
2008. szept. 14. 08:52
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Ő, nem igazán értek hozzá. De lehetőleg ne szedjél most rá.

Szerintem kihagyhatsz egy napot.

2008. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam h a megmaradt kettőt is reggel veszem be mostmár és utána a megvonásos után megint ráállok az estére
2008. szept. 14. 08:56
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Várjunk meg egy okosabb válaszolót. :-)
2008. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem holnap és holnap után reggel vedd be a gyógyszert, majd a szünet után visszaállhatsz az estire. Semmi baj nem lesz ebből. Viszont egy jótanács: ne igyál olyan sokat. Amúgy is visszataszító, ha valaki tök részegre issza magát, főleg ha lány az illető. És még ha nem is emlékszel, mi történt este... hát, nagyobb baj is lehetett volna.
2008. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a legjobb megoldás: tehát este szeded, s anyukád beadta neked tegnap este a tegnapit, s szerintem vedd úgy, hogy amit ma reggel bevedtél, az a mai, csak esti időpont helyett reggel vetted be,s a következőt én úgyanúgy holnap este venném be... így megmaradsz a régi rendszernél. Szerintem azzal hogy holnap is reggel veszed be, ne keverd meg még jobban. S hogy a mait reggel vetted be, nem lehet gond, hisz a gyógyszerben az van írva, ha elfelejted egyszer, 12 órán belül pótólni nem gáz. Gondolom ez fordítva is lehet egyszer.

Én ezt csinálnám...

S hát ne nagyon próbálj hányni, hisz akkor a gyógyszer nem szívódik fel, illetve ha mégis, akkor muszáj lenne most másképp is védekezni.

S én is azt mondom, azért ennyire ne rugj be, légy kicsit felelősség teljesebb, így lehetnek azok az esetek, hogy tabi mellett teherbeesnek, mert figyelmetlenek...

Minden jót!

2008. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a tobbit szedd reggel, aztan kihagyas utan kezd ujra este, addig meg vedekezzetek maskepp.

A fogamzasgatlo nem az a gyogyszer, amit tologatni lehet, meg kiserletezgetni lehet vele.

2008. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!