Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk, férfiak szerintetek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak szerintetek az óvszer alkalmas arra hogy az éjszakai magömlés ne follyon szét mindenhova?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy valaki felhúzza és magömlése van akkor megakadályozza azt hogy minden spermiumos legyen.szerintetek alkalmas erre?azt is megírhatjátok hogy ha nektek bevált.

2015. dec. 4. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
senki nem csinál ilyet. Inkább kiverjük legalább heti háromszor, és akkor nem történnek ilyen balesetek
2015. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 RULZ
2015. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt amúgy hogy gondolod? Nem tudsz óvszerben aludni, lankadtan nem tudod felhúzni eleve... :D
2015. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D inkább rakj egy papírzsepit a "spermiumtartályod" szájához :D

Aztán olvasgasd még egy kicsit a biosz könyvet, vagy ha nincs benne semmi hasznos - ma már azon se lepődök meg... -.- - akkor wikipédián nézelődj a témakörben...

2015. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából osztálytársaim (lányok) mondták hogy ha nekik menstruáció miatt küldenek tampont akkor nekünk mért nem küldenek gumit magömléshez :D és igazából amikor alszol feláll
2015. dec. 4. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:

De rendes esetben nem szokott éjjel az ember lövöldözni -.-"

A lányok meg viccelődtek. Nekik akkor 4-5 napig állandóan vérzik, neked meg amikor akarod akkor jön. Kis különbség mintha lenne a kettő között..

2015. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és a follyon-t úgy írják, hogy folyjon
2016. jan. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak amikor önmegtartóztatás miatt csak havi 1x vertem ki, viszont volt h már 2 hét után jött az éjszakai magömlés. Ilyenkor egy szűkebb alsónadrágot vettem és intim betétet használtam. Tudom cikinek tűnik, de úgyse mondod el senkinek és a célnak megfelel.
2020. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!